Vyzerajte ako gentleman

Kategória: Ako na ženu

Šaty robia človeka. Tak sa to hovorí už oddávna. Neobliekajte si preto hocičo a hocikam.

Vedieť sa dobre obliecť a mať šarm

Základom, aby ste sa stali magnetom na ženy je to, aby ste sa vedeli dokonale zladiť, mať na sebe oblečenie, ktoré sadne a je dokonale čisté. Omylom mužov často býva tá zastaralá myšlienka, že ženám sa páčia spotení, chlpatí a mužní páni, ktorí sú aj tak trochu hrubí a arogantní. Bohužiaľ, jedná sa o omyl, aj keď tu je pár dievčat, ktoré tvoria výnimky. Ženy vo väčšine prípadov majú rady mužov, z ktorých srší sebavedomie, sexepíl a sú tak trošičku arogantní, ale na druhej strane vedia po čom ženy túžia. Ženy musia byť obletované, ale na druhej strane je potrebné si dodržiavať odstup a pôsobiť samostatne, sebavedome, nie ako psíček, ktorý obskakuje okolo ženských nôh. Je dôležité, aby aj vaša budúca partnerka ihneď na začiatku spoznala hranice, že vaša práca vždy bude pre vás prioritná. Jasné, veď vás živí, nie?

Eleganciou očaríte

Čo sa týka oblečenia, ženy všeobecne priťahujú páni v kvalitnom obleku. To znamená, žiadne saká, kde vám ide vybuchnúť gombík na vašom pivnom bruchu, ramená na saku sú niekde inde, ako majú byť. Strih sa nehodí na postavu a nohavice sú akési kratšie, akoby mali byť. Radšej investujte peniaze do jedného kvalitného obleku, ako ich mať tucet, ktoré nesadnú a vyzeráte v nich ako klaun. Dôležité je, aby ste sa cítili dobre v oblečení. Nič vám nedodá pocit atraktívnosti viac ako oblečenie, ktoré sadne ako uliate. Nezabúdajte na to. Ak nie ste oblekový typ, môžete skúsiť kombinovať klasické nohavice, či džínsy spolu s košeľami a elegantnejším šálom (nie tie, ktoré sú určené pre dámy).

Skvelým doplnkom sú napríklad kvalitné kožené topánky, hodinky, šál, manžety na rukávoch košieľ.

Dôležitejšie ako všetko oblečenie je však váš šarm. Keď budete vyžarovať pozitívnu náladu, určite stretnete osudovú ženu. Nikto sa predsa nezamiluje do nahnevaného, či smutného chlapíka, ktorý kráča s hlavou sklonenou dolu.

gentleman

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ