Dobrý dojem robí zázraky

Kategória: Ako na ženu

Menej sebavedomých mužov určite zaujíma, ako dosiahnuť, aby ich vytúžený objekt záujmu o nich prejavil záujem. Ako to ale dosiahnuť bez toho, aby sme museli investovať kopec peňazí za drahé darčeky, ktoré aj tak pritiahnu jedine materialistickú harpyu?

Milí páni, nezabúdajte na to, že ak vysielate do sveta, že si veríte a ste tým pravým chlapom, spôsobíte taký efekt, že sa každá žena za vami otočí a prejaví záujem. Pritom nemusíte vyzerať vôbec ako pán dokonalý s proporciami tela ako majú hollywoodski herci. To tiež platí aj o vrodenom sociálnom statuse, ktorý je čistým nezmyslom a nič s ním v praxi nedosiahnete. Vďaka našim štyrom jednoduchým bodom dosiahnete srdce každej ženy.

Čo na ženy platí

Buďte stále módne oblečený

Ženy vidia hlavne očami, až následne prichádzajú na rad ďalšie zmysly a inštinkty. Majú rady mužov, ktorí sú trendoví a vždy vedia, ako zladiť doplnky s tým, čo majú na sebe. Vieme, že to síce znie trochu žensky a veľa mužov nemá rado dlhé vyberanie oblečenia v obchode, ale nechajte si na tom (aspoň trochu) záležať. Nič nepokazíte napríklad košeľou v nie príliš pestrých farbách, k tomu čiernymi nohavicami či džínsami a ako doplnok môžu byť pokojne aj staršie topánky tmavej farby.

Vôňa robí divy

Muž, ktorý zapácha od potu, nie je alfa samec, ale neupravený chlapík, od ktorého dajú ženy ruky preč. Vyberajte si taký parfum, ktorý podčiarkne vašu osobnosť. Na výber máte kopec možností v rôznych voňavých tónoch, od sviežich, až po tie viac aromatické. Siahnite po tej, ktorá vám sadne najlepšie. Ak máte problém pri výbere, spýtajte sa milo predavačky, ktorá isto vie, čo sa ženám páči a čo práve letí.

Upravte sa

Prestaňte chodiť neoholený, spotený, neupravený v pokrčenej košeli. Dávate tak najavo ženám vo svojom okolí, že máte celý svet na háku, čo je dokonalým odpudzovadlom pre opačné pohlavie. Ženy hľadajú nielen mužov na úlet, ale aj dlhodobejší vzťah. Nechcú muža, o ktorého sa budú musieť stále starať a všetko im prikazovať. Chcú samostatného muža, ktorý vie, čo chce. Tým predsa chcete byť, nie?

Milé správanie - úspech zaručený

Neverte nezmyslom, že arogantní muži sú sexy. Nie je tomu tak. Možno aroganciou zbalíte nejakú slečnu na rýchly úlet, ale nečakajte, že s vami bude dlhodobo. Ženy majú rady lichôtky, smiech, otvorenosť a to im presne dajte. Iba takto dosiahnete svoj vytúžený cieľ.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ