Muži a stravovanie

Kategória: Zdravie a erekcia

Premýšľali ste už niekedy nad stravovaním žien? Ničia sa pri diétach, nemôžu jesť hento, či tamto. Ich telo je celé vystresované a nakoniec pojedia aj tak všetko možné. Veľmi bežný jav u žien, ale u mužov je to niečo dosť neznáme a nepoznané. Prečo tomu tak je? Jednoduchá odpoveď, muži sa netrápia toľko nad zovňajškom ako ich nežné polovičky. Máloktorý ich kamarát, či kolega im povie, že v tých nohaviciach pôsobí akosi tučne, alebo že určite pribral počas dovolenky, či sviatkov. U mužov je to práve naopak, za každých okolností sa chvália a navzájom sa podporujú. Muži sú teda viac vyrovnaní, viac si prirodzene veria a majú teda menej komplexov, či nízkeho sebavedomia.

Muži si môžu dovoliť zjesť viac ako ženy

V strave sú ale trochu podobní ženám. Jedia prakticky to isté, avšak nepriberú. Dôvod? Ich telo pozostáva z väčšieho percenta svalov, ktoré spotrebujú veľa energie, čiže si na tanier bez problémov môžu naložiť aj o niečo viac a nepriberú. Na druhej strane mužské telo potrebuje kvalitné bielkoviny potrebné pre budovanie svalov. Mali by sme ich prijímať hlavne z kvalitného mäsa, mlieka a mliečnych výrobkov.

Mužské telo potrebuje prirodzene dostatok energie, a to v priemere 8000-9000 kJ, 90-100 gramov bielkovín, 240 gramov sacharidov a 65 gramov tuku. Tieto údaje musíte ale brať veľmi všeobecne. Pri väčšej námahe sa tieto čísla logicky menia. Prípadne, keď ste športovec, potrebujete teda viac bielkovín a vitamínov, ktoré zásobujú svaly a starajú sa o ich rast. Pravdaže by ste mali denne zjesť minimálne 3-krát ovocie a zeleninu ako prílohu ku každému jedlu.

Pitný režim je tiež nesmierne dôležitý. A pod pitným režimom určite nemáme na mysli pivo. Čo vás ale určite poteší je, že mužské telo nemá žiadne bláznivé hormóny ako to ženské, čo pre vás znamená stabilnejší jedálny lístok bez pocitov hladu uprostred noci, kedy musíte vyžierať chladničku, ako to býva u žien.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ