Ako schudnúť na bruchu

Kategória: Zdravie a erekcia

Vyzerať dobre a cítiť sa zdravo je dnes nielen životným štýlom, ale aj trendom všetkých sociálnych sietí. Detoxikačné čaje, smoothie, zaručené tipy a triky ako schudnúť sa na nás valia z každej strany. Chudnutie nie je iba čisto ženská záležitosť. Už aj muži sa čoraz viac zaujímajú o svoj zovňajšok a zdravie. Všetci tí, ktorí sa rozhodli so sebou niečo robiť a začali cvičiť veľmi dobre vedia, aké ťažké je schudnúť z niektorých problémových partií. Medzi tie najnáročnejšie patrí najmä brucho, pri ktorom dosiahnuť efekt plochého bruška sa zdá nemožné. Nič však nie je nemožné a preto vám dnes prinášame prehľadný text, v ktorom sa dozviete viac o tom, ako zhodiť nepekné tuky zo svojho brucha.

5 tipov ako schudnúť na bruchu

Pitný režim je základ

Či sa vám to páči alebo nie, pitný režim sa bude musieť stať súčasťou vášho nového životného štýlu. Prestaňte si uťahovať z ľudí, ktorí behajú s veľkou fľašou v ruke, jednu si zaobstarajte aj vy. Voda detoxikuje, zrýchľuje metabolizmus, hydratuje celé telo a pokožku. Pomôže utlmiť vlčí hlad, budete sa cítiť sviežejšie a fit. Denne by ste mali vypiť minimálne 2 litre tekutín, a to vo forme vody, minerálok a nesladených čajov. Nezarátavame tu sladené a sýtené nápoje, kávu a džúsy. Počas vyššej telesnej aktivity a teplejších dní vypite ešte o pol litra viac. Pravidelným pitným režimom tak dosiahnete rýchlejšie trávenie a vyprázdňovanie, vďaka čomu budete mať prázdne a ploché brucho.

NÁŠ TIP 1: Ráno, po prebudení, sa snažte vypiť pol litra, čím naštartujete svoj metabolizmus. Vodu si nalejte do pohára večer pred spaním, aby odstála od chlóru a mala izbovú teplotu.

NÁŠ TIP 2: Počas vášho pitného režimu pridajte do vody šťavu z citróna. Pôsobí močopudne, a tak sa toxíny z tela vyplavujú rýchlejšie, keďže frekvencia močenia je častejšia. Zároveň obsahuje vlákninu zvanú pektín, ktorá tlmí pocit hladu a počas popíjania tohto nápoja nebudete mať nutkanie ustavične niečo pojedať.

Koniec cukrom!

Cukor nie je iba v koláčoch od vašej starej mamy, je prakticky pridaný úplne všade. Nájdete ho v rôznych formách, aj v nevinne vyzerajúcej müsli tyčinke, paradajkovej omáčke, pečive, či v mrazenom hotovom pokrme. A to nehovoríme o limonádach, sýtených nápojoch a džúsoch. Tie sú cukrom pretlačené, až až! Cukor nie je dobrý a pri chudnutí by ste ho mali úplne vylúčiť. Snažte sa mu vyhýbať ihneď pri nákupe potravín, preto kontrolujte etikety. Ak už cukor, tak ten v ovocí, pretože je prírodný a oveľa zdravší. Také smoothie je nielen sladké a lahodné, ale aj zdravé.

NÁŠ TIP: Ak už naozaj veľmi neviete odolať sladkému, siahnite po horkej čokoláde. Čím vyšší podiel kakaa, tým lepšie pre vaše zdravie. Je bohatým zdrojom horčíka a má množstvo antioxidantov. Čokoláda zároveň pôsobí ako liek proti zlej nálade. To však neznamená, že ju môžete zjesť celú na jedno posedenie. Pri pohľade na váhu by vás nálada zase prešla. Všetko s mierou!

Pravidelná strava

Pravidelné stravovanie prináša pocit sýtosti na dlhšie. Neznamená to, ale že budete jesť 3-krát veľké jedlo počas dňa a je všetko, ako má byť. Práve naopak, musíte jesť minimálne 5-krát za deň a menšie porcie. Najlepšie ľahšie jedlá, kedy na obed a raňajky je povolené niečo ťažšie. Ak sa budete stravovať pravidelne, neprepadne vás vlčí hlad a taktiež vás obíde aj nočné vyjedanie chladničky.

NÁŠ TIP: Pri najbližšom obedovom „menučku“ si vypýtajte polovičnú porciu z klasického obeda. Zasýti vás, ale nebudete prejedený.  

Ovocie je super, ale…

Ovocie dodáva potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré vaše telo potrebuje. Avšak keď budete jesť niektoré druhy ovocia stále (myslíme teraz v kilogramoch a do dňa), priberiete aj keď sa vám to nezdá. Ovocie tiež obsahuje cukor, z ktorého sa bohužiaľ priberá. Skúste teda jesť ovocie, akým je napríklad jablko. Obsahuje menej cukrov, chutí skvele a je plné vitamínov. Vitamíny si načerpáte aj zo zeleniny, ktorú je možné jesť neobmedzene, vďaka nízkemu obsahu cukrov a energie.ako schudnúť na bruchu s grapefruitom

NÁŠ TIP 1: Spravte si na raňajky ovocné smoothie podľa vlastného výberu ovocia. Dávka energie vás skvele nakopne do dňa.

NÁŠ TIP 2: Použite zaručený grif na chudnutie s grepom – polhodinu pred každým jedlom zjedzte polovicu grepu. Následný obed vám rýchlejšie strávi a spáli tuky. Citróny sa odporúčajú konzumovať pred spaním, vtedy podporuje tvorbu rastových hormónov, ktoré pôsobia ako „zoštíhľovače“.

Cvičte minimálne 2-krát do týždňa

Chudnutie bez pohybu je možné, avšak musíte v tom prípade rapídne osekať príjem kalórií, čo nie je dobré pre vaše zdravie. Zároveň vám môže ostať nepekná, nespevnená koža. Vhodnou metódou je cvičenie spojené s rozumným nízkokalorickým príjmom jedla. Ak chcete zhodiť z brucha, zamerajte sa na posilnenie brušných svalov. Nemusíte kvôli tomu chodiť do fitka, stačí cvičiť doma podľa videí so sériami cvikov na internete. Niektoré sú zamerané práve na brucho, ale aj na najviac problematickú spodnú časť brucha. Série cvikov majú do desať minút, počas ktorých efektívne precvičíte problematické partie. Nemusíte to vo frekvencii preháňať. Stačí vám 2-krát až 3-krát do týždňa aspoň 20 minút intenzívneho cvičenia. Uvidíte, že sami budete mať chuť cvičiť čoraz viac, keď uvidíte prvé výsledky a budete sa cítiť lepšie. Ako doplnok poslúži napríklad rýchla chôdza z práce domov alebo prechádzka parkom.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ