Ako schudnúť na bruchu

Kategória: Zdravie a erekcia

Chudnutie. To nie je iba ženská téma. Čoraz viac mužov sa zaujíma o svoj zovňajšok a zdravie. Preto vám dnes prinášame prehľadný text, v ktorom sa dozviete viac o tom, ako zhodiť nepekné posviatočné tuky zo svojho brucha.

5 tipov ako schudnúť na bruchu

Pitný režim je základ

Prestaňte si uťahovať z ľudí, ktorí behajú s veľkou fľašou v ruke. Odo dneška aj vy budete piť dostatok vody. Voda vám pomôže utlmiť vlčí hlad, budete sa cítiť sviežejšie a fit. Denne by ste mali vypiť minimálne 2 litre vody, ale počas vyššej telesnej aktivity a teplejších dní vypite ešte o pol litra viac.

Koniec cukrom!

Cukor nie je iba v koláčoch od vašej starej mamy, je prakticky pridaný úplne všade. Nájdete ho aj v nevinne vyzerajúcej müssli tyčinke, či v mrazenom hotovom pokrme. Nehovoríme ešte o limonádach. Tie sú cukrom pretlačené, až až! Cukor nie je dobrý pri chudnutí. Snažte sa mu vyhýbať ihneď pri nákupe potravín. Kontrolujte etikety.

Pravidelná strava

Pravidelné stravovanie prináša pocit sýtosti na dlhšie. Neznamená to, ale že budete jesť 3-krát veľké jedlo počas dňa a je všetko, ako má byť. Práve naopak, musíte jesť minimálne 5-krát do dňa, menšie porcie, najlepšie ľahšie jedlá a na obed a raňajky je povolené niečo ťažšie. Ak sa budete stravovať pravidelne, neprepadne vás vlčí hlad nevhod, nezabúdajte na to.

Ovocie je super, ale…

Ovocie dodáva potrebné vitamíny, minerály a stopové prvky, ktoré vaše telo potrebuje. Avšak keď budete jesť niektoré druhy ovocia stále (myslíme teraz v kilogramoch a do dňa), priberiete aj keď sa vám to nezdá. Ovocie tiež obsahuje cukor, z ktorého sa bohužiaľ priberá. Skúste teda jesť ovocie, akým je napríklad jablko. Obsahuje menej cukrov, chutí skvele a je plné vitamínov. Vitamíny si načerpáte aj zo zeleniny, ktorú je možné jesť neobmedzene, vďaka nízkemu obsahu cukrov a energie.

Cvičte minimálne 2-krát do týždňa

Chudnutie bez pohybu je možné, avšak musíte v tom prípade rapídne osekať príjem kalórií, čo nie je dobré pre vaše zdravie. Vhodnou metódou je cvičenie spojené s rozumným nízkokalorickým príjmom jedla. S cvičením to nemusíte preháňať, stačí vám 2-krát do týždňa minimálne 20 minút intenzívneho cvičenia. Ako doplnok poslúži napríklad rýchla chôdza z práce domov alebo prechádzka parkom. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Posledné pridané články

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ