Výdrž

Výdrž v sexe je jedným z hlavných parametrov hodnotenia kvality milenca u žien. Či sa nám to páči alebo nie, ženy nemajú rady ak mužovi chýba sexuálna výdrž. Ak sa zaujímate o to, ako byť lepším milencom a ako zlepšiť svoju výdrž v sexe, prečítajte si vybraté články z nášho blogu. Vaša priateľka, milenka či manželka určite ocení vaše prípadné zlepšenie výkonov v posteli alebo v kuchyni, potom kúpeľni a nakoniec ešte v spálni. To by bola výdrž akú by ste chceli? Nie je také ťažké ju dosiahnuť. Ak by vám bežné rady nepomáhali, vyskúšajte výživový doplnok MerliX pre zlepšenie sexuálnej výkonnosti a pre kvalitnejšiu dlhšie trvajúcu erekciu, ktorý zakúpite na našej webstránke.
04
marec
2018

Ako na dlhšiu výdrž pri sexe

Kategória: Zdravie a erekcia

Ak si položíme otázku, ako na dlhšiu výdrž pri sexe, máme dve možnosti. Buď sme ženou alebo mužom. Asi vás to rozdelenie neprekvapilo, ale je zaujímavé, že sa moc nehovorí o výdrži žien. Ale aj to môže byť problém, aj keď asi menej katastrofický ako u mužov.
Prečítať
22
október
2016

Oddialenie ejakulácie

Kategória: Zdravie a erekcia

Každý muž chce byť skvelým a výkonným v posteli. Niekedy je to však ťažké docieliť, keď máme problémy s predčasnou ejakuláciou. Našťastie existuje viacero možností ako oddialiť skoré vyvrcholenie a tým zabezpečiť dlhý a intenzívny sex. Na internete nájdete kopec rád od tých mechanických (pomôcky, stlačenie určitého svalu na tele atď.), až po tie psychické. Dokonca nájdete aj extrémne rady, ktoré zabolia. Prinášame vám zopár zaručených rád, ktoré pomôžu.
Prečítať
19
október
2016

Ako schudnúť na bruchu

Kategória: Zdravie a erekcia

Chudnutie. To nie je iba ženská téma. Čoraz viac mužov sa zaujíma o svoj zovňajšok a zdravie. Preto vám dnes prinášame prehľadný text, v ktorom sa dozviete viac o tom, ako zhodiť nepekné posviatočné tuky zo svojho brucha.
Prečítať
Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ