Nafukovacia panna. Prečo nie?

Kategória: Sex a erotika

Sex v dnešnej dobe prekračuje všetky hranice. Neexistuje už prakticky žiadne tabu, ktoré by bránilo v posteľných hrátkach medzi partnermi. Často ale narážame na situáciu, kedy jeden z partnerov odmieta určitú praktiku (napr. análny sex), či odmieta sex vôbec.

Šikovný muž si v takejto situácií nájde bokovku, verný muž siahne po intenzívnej a pravidelnej masturbácií. Pri slovku masturbácia si nemusíme predstavovať dlhú sprchu, kde si TO robíme rukou. V dnešnej dobe kúpime aj kopec hračiek pre mužov od umelých vagín, až po nafukovacie panny. Nafukovacia panna už nie je tým, čo bývala. Poznáte určite tie umelé pseudo-ženy vyrobené z plastov, ktoré musíte nafukovať a vyfukovať a pri sexe je to ako keby ste si práve užívali slastné chvíľky s balónom! Nemusíte sa už obávať. Dnes si už viete kúpiť aj dokonale prepracované nafukovacie panny, ktoré disponujú krivkami a tvárou pravej ženy. Ak si priplatíte, zoženiete aj takúto pannu s tvárou slávnej osobnosti, ktorá má na hlave pravé ľudské vlasy. Sex naberá inú úroveň. Pre fajnšmekrov existujú aj panny v rôznych polohách. Ak milujete anal, určite si zakúpite pannu, ktorá má krásne vyšpúlený zadoček. Ak máte radi klasiku, bodne vám slečinka ležiaca na chrbte s roztiahnutými nohami. Odporúčame vám radšej zainvestovať do kvality, ktorá so sebou prináša viacej rozkoše a zábavy. Kvalitnejšie modely majú všetky 3 dierky – teda ústa, zadoček, ale aj vagínu. Vnútro je vystlané materiálom, ktorý pripomína ľudskú pokožku. Alergie nehrozia vďaka antialergickému materiálu, ktorý je schválený dermatológmi.

Pre väčších fajšmekrov odporúčame aj takzvané bábiky. Sú to umelé ženy, ktoré vyzerajú nepredstaviteľne podobne živej žene. Sú jemné, ľudské, ich pokožka je dokonalou replikou ľudskej a nehovoriac o tvári. Avšak s porovnaní s nafukovacími ženami, tieto stoja tisícky eur!Je teda na vašom rozhodnutí, do akej miery zainvestujete. Ale taka investícia do sexu a pomôcok, nemôže byť podľa nás nikdy krokom vedľa.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ