Sex po telefóne nemusí byť zlý

Kategória: Sex a erotika

V dnešnej modernej dobe internetu, moderných technológii a možností sexu cez web upadá tradičný sex cez telefón. Určite je to veľká škoda, pretože tento netypický spôsob vzrušenia a komunikácie môže zlepšiť, či okoreniť vzťah, a priniesť niečo nové.

Vzrušujúci sex po telefóne

Aj ten najdokonalejší pár a najiskrivejší sex sa po určitej dobe dostane do bodu, kedy prichádza rutina, stagnácia, priamo povedané: NUDA. Dráždivé slová a vášnivé vzdychy do telefónu. Aj to je jedna z možností ako zapáliť nový plamienok vo vašom sexuálnom živote. Ak dostanete chuť na sex cez telefón, máte vždy dve možnosti. Prvou je zavolať svojej priateľke a dohodnúť sa na tom (pravdaže, ak má záujem) alebo tou druhou možnosťou je využiť inzerát a za túto službu si priplatiť. Ak sa rozhodnete zavolať priateľke, môžete si jemne šepkať vzrušujúce slová, opisovať čo máte na sebe, ako si to predstavujete alebo čo by ste s partnerkou chceli robiť. Fantázii sa medze nekladú. Tento spôsob môžete zvoliť aj ako predohru.

Ak sa rozhodnete pre druhý spôsob a teda zavolať profesionálke, určite ste v dobrých rukách. Nebojte sa, že to zdvihne nudný automat s vopred nahratým textom, ktorý rozpráva dookola vymyslené rozprávky. Profesionálne linky obsluhujú reálne a skúsené ženy, ktoré rozprávajú to, čo chcete počuť. Porozprávajte slečne na druhej strane, ako to máte radi a ona vám bude rozprávať jej príbehy, príhody, ale samozrejme aj vzdychať a jemne sa na druhej strane uspokojovať. Môžte jej sekundovať, povzbudzovať ju, rozprávať jej všetky skryté túžby a nápady. Dokonca aj tie, s ktorými by ste sa nikdy nezverili svojej partnerke. Nechajte sa unášať na vlne predstavivosti. Trochu perverzné? Ale to nevadí, sex je predsa aj o perverznostiach, no nie? Nemusíte sa hanbiť, že vás niekto prichytí a taktiež nehrozia žiadne pohlavne nákazlivé choroby, či výčitky vašej partnerky, že ju podvádzate s inou. Sex cez telefón sa rozhodne oplatí skúsiť.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ