Sex po telefóne nemusí byť zlý

Kategória: Sex a erotika

V dnešnej modernej dobe internetu, moderných technológii a možností sexu cez web upadá tradičný sex cez telefón. Určite je to veľká škoda, pretože tento netypický spôsob vzrušenia a komunikácie môže zlepšiť, či okoreniť vzťah, a priniesť niečo nové.

Vzrušujúci sex po telefóne

Aj ten najdokonalejší pár a najiskrivejší sex sa po určitej dobe dostane do bodu, kedy prichádza rutina, stagnácia, priamo povedané: NUDA. Dráždivé slová a vášnivé vzdychy do telefónu. Aj to je jedna z možností ako zapáliť nový plamienok vo vašom sexuálnom živote. Ak dostanete chuť na sex cez telefón, máte vždy dve možnosti. Prvou je zavolať svojej priateľke a dohodnúť sa na tom (pravdaže, ak má záujem) alebo tou druhou možnosťou je využiť inzerát a za túto službu si priplatiť. Ak sa rozhodnete zavolať priateľke, môžete si jemne šepkať vzrušujúce slová, opisovať čo máte na sebe, ako si to predstavujete alebo čo by ste s partnerkou chceli robiť. Fantázii sa medze nekladú. Tento spôsob môžete zvoliť aj ako predohru.

Ak sa rozhodnete pre druhý spôsob a teda zavolať profesionálke, určite ste v dobrých rukách. Nebojte sa, že to zdvihne nudný automat s vopred nahratým textom, ktorý rozpráva dookola vymyslené rozprávky. Profesionálne linky obsluhujú reálne a skúsené ženy, ktoré rozprávajú to, čo chcete počuť. Porozprávajte slečne na druhej strane, ako to máte radi a ona vám bude rozprávať jej príbehy, príhody, ale samozrejme aj vzdychať a jemne sa na druhej strane uspokojovať. Môžte jej sekundovať, povzbudzovať ju, rozprávať jej všetky skryté túžby a nápady. Dokonca aj tie, s ktorými by ste sa nikdy nezverili svojej partnerke. Nechajte sa unášať na vlne predstavivosti. Trochu perverzné? Ale to nevadí, sex je predsa aj o perverznostiach, no nie? Nemusíte sa hanbiť, že vás niekto prichytí a taktiež nehrozia žiadne pohlavne nákazlivé choroby, či výčitky vašej partnerky, že ju podvádzate s inou. Sex cez telefón sa rozhodne oplatí skúsiť.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ