Ako zatočiť s impotenciou

Kategória: Zdravie a erekcia

Aby sme mohli hovoriť vôbec o tom, ako zvíťaziť nad týmto nepríjemným ochorením , musíme si najprv vysvetliť, ako toto ochorenie vzniká a čo spôsobuje. Impotenciu môžeme charakterizovať, ako ochorenie, ktoré spôsobuje znížené sexuálne libido, neschopnosť dosiahnuť ejakuláciu. Spôsobuje disfunkciu erekcie mužského pohlavného orgánu. Príčiny impotencie môžu byť psychologického alebo fyzického charakteru. Tu však prevládajú hlavne fyzické príčiny, ktoré sú orgánového pôvodu. Psychologický dôvod predstavuje iba 10% celkových príčin. Postihnuté sú hlavne tie časti, ktoré zabezpečujú erekciu a to znamená teda primárne nervy a cievy. U starších mužov so stúpajúcim vekom je problémom zasa silný pokles mužských hormónov – androgénov .

Podľa štatistík, impotencia postihuje každého druhého muža medzi 35. a 65. rokom života. Neuveriteľné, však? Krutá pravda a daň dnešnej uponáhľanej doby. Ako teda proti tomuto zákernému ochoreniu bojovať a brániť sa pred ním? Ponúkame vám 3 rady, ktoré zaručene pomôžu.

1.Zdravá strava

Dobrou a vyváženou stravou dosiahnete nielen celkové zdravie, ale aj lepší sexuálny život, na ktorom vám isto záleží. Mali by ste konzumovať veľa ovocia a zeleniny. Tiež v tomto prípade platí, že máte konzumovať malé množstvá jedla a porcie, ale o to častejšie. Určite by ste mali dať ruky preč od fajčenia, alkoholu, drog a marihuany, keďže spôsobujú iba zhoršenie erekcie a aj samotného zdravia.

       2.  Pohyb

Aeróbnym cvičením viete dosiahnuť zlepšenie prekrvenia nielen penisu, ale aj celého tela. Skvelým a intenzívnym cvičením, ktoré zlepší váš sexuálny život sú takzvané Kegelove cviky, ktoré sú zamerané na zlepšenie a zintenzívnenie pohlavného života. Základným cvikom je sťahovanie a uvoľňovanie svalov panvového dna. Princíp je veľmi jednoduchý a efektívny. A praktizovať sa dá skoro všade.

    3.  Podpora v podobe liekov

 Ak to inak nejde, môžete sa skúsiť spýtať najprv na voľne dostupné lieky v lekárni. Keď nebudú zaberať, skúste ísť za odborníkom, isto vám poradí a pomôže vo vašej situácii.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ