Erotické hry pre dospelých

Kategória: Sex a erotika

Máte pocit, že s partnerom vo vzťahu stagnujete? Že všetka iskra a vášeň vyprchala a je nenávratne a nadobro preč? Skúste svoj vzťah osviežiť nejakou erotickou hrou, ktorá vám skvelo poslúži aj ako samotná predohra. Nebojte sa, počas takej hry sa s partnerom vzrušíte dostatočne. Ako je uvedené nielen v jednom návode z mnoha, nie vždy sa hra končí až v cieli. Navyše v takýchto hrách vyhráva i porazený. Čo vás možno prekvapí je, že nie všetky takéto hry sú len pre páry, ale i pre skupinky ľudí.

Okoreňte si sexuálny život erotickými hrami

Takáto spoločenská hra má za úlohu vyburcovať naše vzrušenie na maximum. V niektorých takýchto hrách sú i isté pomôcky, ktorý pomáhajú navodiť takýto stav. Nemyslíme tým vibrátor za desiatky EUR, no také drobnosti ako je napríklad pierko, páska na oči, vonná sviečka, či morská soľ. Ako nám to už samo o sebe napovedá, nie každá zábavka sa musí odohrávať práve pri stole, či posteli. 

Každá takáto hra obsahuje hraciu kartu, na ktorej sú niekedy písané úlohy, čo máme robiť. Inde si zas ťaháme kartičku s úlohou automaticky, podľa toho, v akej úrovni hry sme. Áno, hovoríme o úrovniach. Z pravidla bývajú tri. Prvá je nevinná, priam detská, v druhej miera erotiky narastá a v tretej sa rozpálime až na nevydržanie. V každej jednej si však prídete na svoje.  Zaspomínate si tak, aké to pre vás bolo na začiatku vzťahu a potom ďalej.

Kde kúpiť erotické spoločenské hry

Ako sa k takejto hre dostať? Nie je to vôbec ťažké, nájdete ich v každom sexshope a to hneď niekoľko. Patríte k tým párom, ktoré sa takýchto miest zdráhajú? Nie je nič jednoduchšie, ako internet, na ktorom nájdete, nejednu takúto hru. Môže si ju dovoliť úplne každý. A nič nepoteší partnera viac, ako práve takýto darček. Príležitostí je mnoho. Vianoce, Valentín, narodeniny, meniny, výročia. Alebo proste len tak spontánne, pre potešenie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ