Valentín ako má byť

Kategória: Vzťahy

S blížiacim sa februárom stúpa väčšine mužov tlak a nervozita. Deň všetkých zamilovaných je skôr komerčným sviatkom a skutočný osoh z neho majú maximálne obchodné domy a zľavové portály. Ako ho prežiť bez ujmy?

Urobte si Valentín pre vás oboch

Valentín je sviatkom hlavne pre ženy. Žiaden normálny chlap nemá čas a nepotrebuje kupovať ružové srdiečka, rozdávať kvety alebo ísť na romantickú večeru. Chlap potrebuje večer s kamarátmi, dobré jedlo, pivo a podobne. Navyše v posledných rokoch to vychádza väčšinou tak, že Valentín vyjde na utorok či stredu, kedy je v televízii priamy prenos z osemfinále prestížnej futbalovej ligy majstrov a to si predsa nemôže žiadny správny chlap nechať ujsť a už vôbec nie kvôli nejakej romantickej večeri. Navrhujeme vám preto skúsiť si urobiť tento rok Valentína, tak trochu inak. Skúste sa prestať trápiť nad tým, či bude partnerka spokojná alebo nie. Kytica je dobrým darčekom, ale skúste jej dať napríklad poukážku na manikúru, pedikúru alebo masáž, poprípade darčekovú poukážku v jej obľúbenom obchode s oblečením. To rozhodne žiadna žena neodmietne. Dobrá fľaša vína, kvalitné spodné prádlo, kvalitná kniha, či lahodná čokoláda. Čo tak dopriať jej luxusný vikendový wellness pobyt? Určite sa poteší, oddýchne a navyše vy budete mať celý víkend byt len pre seba.

Doprajte jej pocit, že je výnimočná a hýčkaná. A potom príde čas na vás. Objednajte alebo si navarte dobrú večeru, pustite si obľúbený film, otvorte si pivo a užite si trošku staromládenecký život. Ide tu predsa aj o vašu spokojnosť, nie? Robte to, čo máte radi a robte to bez pocitu hanby alebo nepochopenia zo strany partnerky. Vy tiež predsa nechápete, prečo investuje mesačne 300€ za kozmetiku, nie? Keď sa vráti domov, urobte si spolu ešte jeden spoločný Valentín. Rozprávajte sa, pritúľte sa sexujte. Horúca sprcha, sledovanie porna, skúste napríklad novú polohu, vytiahnite erotické hračky zo zásuvky alebo si skúste ľahké BDSM. Skúšajte všetko na čo máte chuť, určite na tento Valentín nezabudnete. A v neposlednom rade, nejde predsa o jeden deň v roku. Vytvorte si tradíciu, rituály, nové praktiky, po ktorých siahnete počas celého roka a nielen v jeden kalendárom určený deň.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ