Ako zistiť predstieraný orgazmus?

Kategória: Sex a erotika

Uspokojená partnerka je základom spokojného vzťahu a predchádzaniu problémov. Orgazmus rada zažíva každá žena, no niektoré „herečky“ ho aj predstierajú. Môže to byť z viacerých, miestami aj nevysvetliteľných, dôvodov. Tým sa medzi partnermi vytvárajú problémy, stráca dôvera a vzniká neistota. Ako však zistiť, že žena predstiera orgazmus? Ukáže sa to fyzicky alebo emocionálne? Ak si budete všímať niektoré signály, odhalíte predstieraný orgazmus hneď.

Naozajstný orgazmus

Ženský orgazmus ma viacero podôb a existuje aj niekoľko druhov orgazmov. Inak ich prežívajú a preto nie je celkom ľahké identifikovať ten reálny. Existujú však znaky, vďaka ktorým to budete vedieť odhadnúť.

Vaginálne kontrakcie sú znakom, ktoré sa nedajú nijako zahrať a ani oklamať. Počas ženského orgazmu dochádza k sťahom vagíny, ktoré môžete pocítiť na svojom penise alebo prste. Vagína sa zúži a tieto stavy sú sprevádzané triaškou, telesným kŕčom a rozšírenými zreničkami. A to sú veci, ktoré naozaj nedajú naučiť a ovládať.

Zvýšená vlhkosť vagíny je znakom kvalitného orgazmu, pri ktorom žena doslova „tečie“. Žena by mala byť prirodzene vlhká počas sexu, no objem tekutiny sa počas orgazmu niekoľko násobne zvýši. Niektoré dokonca dosahujú mokrý orgazmus, pri ktorom žena ejakuluje. Dochádza k nemu stimuláciou bodu G.

Bradavky sú v pozore a stvrdnú. Ide o znak, ktorý signalizuje prichádzajúci orgazmus. Dráždením sa zvyknú bradavky vztýčiť aj počas styku a nemusia hneď znamenať orgazmus. No ide o dôkaz, že to, čo robíte, je vašej partnerke príjemné a mali by ste v tom pokračovať ďalej.

Napnuté telo je ďalším poznávacím znamením, kedy ide žena „vybuchnúť“. Ženský orgazmus je sprevádzaný nekontrolovateľnými pohybmi, metaním a kŕčom. Žena ma chuť sa počas pocitu extázy akoby niečoho chytiť. Telo sa vypne, zatvoria sa oči, dôjde k chvíľkovému zastaveniu dychu a následnému (niekedy aj hlasnému) výdychu. Pokožka na tvári sčervenie.

Predstieraný orgazmus

Neprirodzene hlasné výkriky sú pravdepodobne pokusom o stvárnenie hereckého orgazmu. Muži tomu zvyknú uveriť, keďže sú v mnohým smeroch ovplyvňovaní tým, čo vidia v porne. Tam sa to preexponovanými reakciami a výkonmi len tak hemží. V tomto prípade neplatí pravidlo, že čím je žena hlučnejšia, tak tým viac si to užíva. Samozrejme, že existujú aj také, ktoré svoju rozkoš dávajú najavo nahlas. Hlasité vzdychy by však mali korešpondovať s pohybmi jej tela.

Jedným zo znakov môže byť aj to, že dookola hovorí o tom, aký skvelý mala orgazmus. Na jednej strane je to jej nie veľmi spokojný výraz tváre počas sexu, ktorý ste videli a na druhej strane jej reči o tom aký úžasný orgazmus mala. No to asi nebude pravda a partnerka sa vás o tom snaží presvedčiť aspoň slovne. Záleží už len na vás či sa dáte presvedčiť tým, čo sa v skutočnosti nestalo.

Prečo predstierajú?

Existuje niekoľko dôvodov, ktoré by mohli vysvetliť takéto sexuálne správanie ženy. Asi tretina žien priznáva, že vaginálny orgazmus nikdy nezažili a preto by mohli mať z toho, voči vám, výčitky svedomia. Preto začnú orgazmus predstierať namiesto toho, aby boli úprimné. To, že žena nevie dosiahnuť orgazmus, nie je choroba a ani nič chybné. Ženy prežívajú orgazmy rôzne a aj orgazmus jednej ženy môže mať viacero podôb. Ženám vo všeobecnosti trvá dlhšie kým sa sexuálne navnadia a dosiahnu vyvrcholenie. V priemere je to okolo 14 minút, ktoré potrebujú k dosiahnutiu tých najslastnejších pocitov.

Poprípade partnerku už vaše stereotypné „búšenie“ nebaví a chce styk nejako ukončiť. Predstieranie orgazmu je preto jej východiskom z celej situácie, lebo následne sa spraví aj muž.

Buďte preto trpezlivý a vašej partnerke doprajte čo najviac podnetov na prežitie intenzívneho sexuálneho zážitku, aby nič nemusela predstierať. Najlepší spôsob ako zistiť, či ho dosiahla alebo nie, je otvorená komunikácia.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ