Ako požiadať ženu o análny sex

Kategória: Sex a erotika

Análny sex je jeden z druhov sexu, kedy sa dráždi a kopuluje do análneho otvoru. Ide údajne o veľmi starú praktiku, u nás sa o nej začalo ale otvorene hovoriť až v posledných desaťročiach, najmä s možnosťou sledovania porna na internete. Okolo análneho sexu sa ale vedie vždy bohatá diskusia, kedy skončíme len na dvoch témach - áno alebo nie.

Prístup k análnemu sexu

Análny sex sa robí namiesto sexu do vagíny a to pre pôžitok, ale aj ako prevencia proti počatiu. Po análnom sexe môže žena zostať stále pannou, ak samozrejme už o panenstvo neprišla skôr. Ale to je asi veľmi riedka skutočnosť, pretože k análnemu sexu sú potrebné trochu väčšie skúsenosti a dohody medzi partnermi.

Nebezpečenstvo análneho sexu

Prečo žena nechce análny sex? Dôvodov môže byť veľa. Určite sú vysvetlenia viazané aj na určité nebezpečenstvá. Väčšina z nich sa dá prekonať, čo môže byť aj čiastočne odpoveďou na to, ako požiadať ženu o análny sex.

Prvoradou podmienkou je hygiena. Čistota je základným predpokladom a je otázkou, či stačí pred análnym sexom obyčajné vyprázdnenie stolice na WC alebo výplach, klystír alebo análna sprcha. Jednotlivé pomôcky sa dajú kúpiť v lekárňach alebo v predajniach so zdravotníckymi potrebami, ale aj v sexshopoch. Vždy je potrebné sa skutočne dobre umyť. Análny otvor je potrebné veľmi dobre premazať, pretože pri násilnom prenikaní by mohli popraskať žilky aj koža, takže styk by bol nielen bolestivý, ale zároveň aj nebezpečný z dôvodov prieniku infekcie do krvného obehu. Preto existujú špeciálne lubrikanty na análny sex s obsahom látok na zabíjanie análnych baktérií. Pri použití kondómu je možné anál zvlhčiť olejčekom.

Požiadanie ženy o análny sex

Znovu sme použili hlavný titulok článku, pretože najskôr bolo nutné si vysvetliť niektoré základné pojmy. Porno nám ponúka análny sex veľmi často, ani si nemyslíme, že tak veľké percento normálne žijúcich ľudí análny sex prevádzkuje a už vôbec nie pravidelne. Preto sa s ním mnohé ženy nikdy v živote ešte nestretli. Análnemu sexu by mala prechádzať určitá doba sexu klasického do vagíny. Partneri by si na seba mali zvyknúť, spoznať vzájomné reakcie a podobne. K análnemu sexu potom vedú dve cesty, buď zostať v páre, alebo ísť do skupinového sexu, v tomto prípade minimálne do trojky - ženy s dvoma mužmi.

Pre párový sex je snáď vhodné hľadať stále nejaké novinky, pomôcky, praktiky a podobne. A potom raz navrhnúť žene aj análny sex. Je potrebné sa o tom porozprávať, opýtať sa jej na názor a potrebnú prípravu. Keď je žena dostatočne oboznámená so všetkými aspektmi, určite na skúšku pristúpi. Ako to dopadne, či zostane u skúšky alebo sa análny sex stane trvalou súčasťou milovania, to záleží na ďalších okolnostiach, skúsenostiach a hlavne na tom, ako sa bude páčiť.

V trojke k análnemu sexu dochádza veľmi často, muži sa tak vzájomne môžu o ženu podeliť s tým, že jeden ju súloží do pošvy a druhý do análu. Aj tu by sa malo o tejto eventualite vopred vedieť, pretože je potrebné sa pripraviť. Minimálne je to hygiena, premazanie análneho otvoru, či nasadenie kondómu.

Ako bolo povedané, na análny sex sú rôzne názory, ale väčšinou nesúhlasia tí, ktorí ho ešte nevyskúšali, pretože potom by asi hovorili tak, že to je dobré, ale prípadne im to nevyhovuje z určitých dôvodov. Nikdy by sme nemali do análneho sexu ženu nútiť, môže to na nej nechať v lepšom prípade psychické zábrany po celý ďalší život.

Pred samotnou súložou do zadočku je tiež vhodné, a na to asi žena pristúpi určite radšej, použiť určité análne pomôcky. Ide napríklad o análne kolíky, ktorými sa stiahnutý otvor ľahšie roztiahne, a tak je lepšie pripravený pre vstup penisu. Análne guličky, či korále, sú radom guličiek od najmenších po najväčšie a upevnených za sebou na väčšinou plastovej spojnici. Análne vibrátory sú menšie a užšie, ale v spodnej časti rozšírené, aby nevnikli do análu.

K análnemu sexu je samozrejme potrebná aj pevná erekcia, k tej si môžete dopomôcť aj prírodným doplnkom stravy MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Posledné pridané články

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ