Ako na správny orálny sex

Kategória: Sex a erotika

Orálny sex je kontakt s ľudským telom cez ústa. Je to jedna zo základných foriem sexu a mnohí ju dokonca povyšujú nad sex vaginálny. Vzrušenie pomocou úst je tiež považované za vrchol blízkosti dvoch ľudí. Pretože sa jedná o veľmi rozšírenú formu sexu, existuje veľa variantov a to aj s pomocou niektorých erotických pomôcok.

Rozdelenie orálneho sexu

Delenie je vcelku jednoduché, pretože ide o heterogénny sex medzi mužom a ženou a homosexuálny sex mužov medzi sebou a žien medzi sebou. Kombináciou je orálny sex pri skupinovom sexe či swingers. Ďalej sa orálny sex môže deliť podľa toho, či sa partneri dráždia spoločne alebo jeden druhého. Ďalšie delenie môže byť podľa polohy tiel. Asi najznámejšia je tzv. poloha 69, keď muž dráždi ústami ženské lono a žena, väčšinou je hore, dráždi partnerov úd. Je to ale poloha vhodná aj pre homosexuálov.

Dráždenie muža

Mužský penis je hlavným miestom mužského vzrušenia. Niektorí muži sú citliví aj na bradavkách. Najčastejšia podoba orálneho dráždenia penisu je v stoji, kedy partnerka kľačí a má tvár práve vo výške mužského údu. Tu môže dobre zapojiť aj ruky, ktoré penis dráždia buď samy, alebo práve v spojení s ústami. Niektorým mužom sa predkožka pri erekcii stiahne, niektorým stále zakrýva žaluď. Pre orálne dráždenie je však lepšie v druhom prípade predkožku stiahnuť. Penis možno dráždiť jazykom, obtáčaním žaluďa, ale aj ústami, perami, kedy vlastne možno kopírovať pocity vzniknuté pri prenikaní penisu ústím pošvy. Žaluď možno dráždiť aj zubami, ale to sa musí veľmi jemne. Záleží však na citlivosti každého muža.

Jedným z požadovaných pocitov je, keď penis v ústach napodobňuje pohyby v pošve. Je teda vťahovaný do úst do hĺbky určenej dĺžkou penisu alebo hĺbkou úst. Pokiaľ ide o podtlak, ktorý sú schopné ústa na rozdiel od vagíny vytvoriť, tak opatrne. Ale záleží na citlivosti údu. Ďalšia podobná poloha pre muža je v sede. Tu môže žena dráždiť muža spredu, ale aj zo strany.

Viac variant polôh je pri mužovom ľahu na chrbte. Súlož sa dá dobre napodobniť, keď muž je v polohe mačky a žena leží na chrbte pod ním.

Môžu sa používať aj ďalšie polohy, kedy trebárs žena sedí a muž stojí, ale ide vlastne len o varianty predošlých polôh.

Dráždenie ženy

Ženy sa delia najčastejšie na tri skupiny. Na tie, ktoré sú najcitlivejšie na klitorise, na pošvovom vchode či na celom lone bez rozdielu. Ženám sa vyplatí orálne vzrušovať aj prsia a zvlášť bradavky. Pre niektoré ženy je to také silné, že takmer dosiahnu orgazmus. Ale inak existujú veľké rozdiely.

Pri dráždení ženského lona pri postoji ženy je muž veľmi obmedzený, pretože ústami sa ťažko dostáva do zadnej časti k pošve. Poloha v sede je však vynikajúca, keď ešte žena môže zdvihnúť nohy a tak ponúkne mužovi celú svoju mušličku. Tu je veľmi dôležité, aby muž začínal veľmi jemne. Trebárs len špičkou jazyka, neponáhľal sa a venoval sa každému miestečku určitý čas, ale aj jazykom prechádzal celú vulvu hore a dolu. Variácii je samozrejme viac. Treba pozorovať reakciu ženy, prípadne vyhovieť jej želaniam.

Ďalšia poloha je v ľahu, kedy sa odporúča buď podložiť zadoček trebárs vankúšom. Ale opäť stačí zdvihnúť nohy a priestor k dráždeniu je úplne voľný. Jednou z výnimočne dráždivých polôh pre ženu je tzv. hanba, keď žena si kľakne na okraj postele čelom proti múru a muž si ľahne hlavou pod ňou. Táto poloha má výhodu, pretože sa žena nemôže skloniť a tak nemôže zdvihnúť pošvovú časť vulvy do výšky. Muž môže tiež ženu objímať v bokoch a prstami pomáhať jazyku v dráždení. Pri tejto polohe je ale potrebné dať si pozor na mokrý orgazmus. Ten môže byť veľmi mohutný, pretože muž nemá možnosť rýchlo uhnúť hlavou a tekutina sa mu môže dostať do očí. Žena by si mala trochu v okamihu výstreku sadnúť a namieriť tak prúd orgazmu na krk partnera. Ženu možno orálne dráždiť aj v mačacej polohe zozadu. Je len potrebné, aby roztiahla nohy od seba, ale aj tak sa to polohe spredu nevyrovná.

Vzájomné dráždenie

O polohe 69 sme už písali. Keď muž leží na chrbte a žena nad ním. Trochu môže nastať problém pri väčšej váhe oboch či jedného z partnerov. To však možno vyriešiť polohou viac či menej na boku, ale žena je potom obmedzená tým, že musí jednu nohu držať hore, čo je pomerne unavujúce.

Rôzne kombinácie ponúka skupinový sex, kedy telá môžu byť prepletené tak, že sa tri aj viac osôb dráždi vzájomne. Tu je trochu problém, keď sú všetci čisto heterogénni, ale to sa dá po dohovore vždy nejako vyriešiť.

Ak má byť orálny sex skutočne príjemný, je vhodné si zabezpečiť pevnú erekciu. K tej môže ľahko pomôcť prírodný doplnok stravy MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ