Ako na análny sex

Kategória: Sex a erotika

Análny sex patrí medzi nie najobľúbenejšie typy sexov, ale ak ste sa ho rozhodli vyskúšať, máme pre vás radu ako začať a zopár tipov na polohy.

Ako postupovať pri análnom sexe

V prvom rade by ste nemali začať hneď prudko. Ideálne je ak si partnerka ľahne na bok s jednou nohou mierne dvihnutou a vystrčí zadok k partnerovi. Odporúčame použiť lubrikačný gél. Najprv stačí ak partner bude krúžiť prstami okolo jej konečníka a následne do nej pomaly prstom vnikne. Ak je partnerka pripravená, začnite klasickou misionárskou polohou. Partner by mal začať najprv klitorisom a vagínou, aby sa žena uvoľnila a vzrušila. Následne opatrne vsunie penis do konečníka. Ak to partnerku nebolí, pomaly pokračujte. Nezabúdajte na pravidlo, že môžete ísť z vagíny do análu, ale naopak nie. Ak už ste úvod zvládli a análny sex sa vám zapáčil, ponúkame vám zopár polôh.

Polohy pre análny sex

Kovbojka a obrátená kovbojka

Pri polohe kovbojky si žena sadne na muža a už je len na nej aké pohyby a intenzitu si zvolí. Pre väčšie partnerovo vzrušenie, sa môže žena sama uspokojovať rukami. Pri obrátenej kovbojke sa žena otočí k partnerovi chrbtom a s rozkročenými nohami sa na neho nasadne.

Poloha na psíka

Ak je žena dostatočne uvoľnená a pripravená, môže vyskúšať polohu na psíka, ktorú pri análnom styku preferuje väčšina. Keďže sa žena dá na štyri, partner ju má v moci a riadi intenzitu a hĺbku prieniku.

Hojdačka

Ak máte doma gymnastickú loptu, skúste polohu hojdačky. Žena sa na ňu posadí a rukami sa drží zeme. Partner si na ňu obkročmo sadne, pevne ju uchopí za boky a jemne do nej vsunie penis.

Hladidlo

Pre maximálne spojenie partnerov je ideálna poloha hladidla. Muž si sadne na stoličku, oprie sa a mierne roztiahne nohy. Partnerka sa na neho obkročmo posadí a zasunie si penis do zadku. Rukami objíme muža okolo ramien a pomalý dosedá na penis.

Diskusia

majo

05. 04. 2018

ako nan uz vieme, ale ako nan prehovorit manzelku? :D

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ