Ako zlepšiť sex vo vzťahu

Kategória: Sex a erotika

Pre mužov je sex väčšinou uspokojením základných telesných potrieb. Pre niektorých je to zábava, či šport. Ale ženy ho vnímajú ako niečo intímne a dôležité na upevnenie vzťahu. Všetci sa však zhodneme na tom, že by sme ho nemali zanedbávať. Zamerali sme sa na zopár zaručených tipov, ktoré pomôžu rozdúchať vášeň vo vašej spálni.

Nápady pre zlepšenie vzťahu

Erotické prádlo

Nie je to staré klišé, ale rokmi overená pravda. Ženy milujú kvalitné spodné prádlo a muži zasa milujú pozerať sa na dámy oblečené v sexy prádielku. Jediné úskalie spočíva vo veľkosti. Ak jej bude visieť kúsok “faldíku” spod podprsenky alebo na bokoch, nebude sa cítiť príťažlivá a len ťažko sa uvoľní. Ženy sa musia jednoducho cítiť príťažlivo, inak je ich správanie utiahnuté. Kupujte prádlo podľa toho, aké už má v šatníku a sedí jej skvele. Všetky potrebné informácie nájdete na visačkách priamo na prádle.

Skúšajte nové veci a polohy

Kúpte si napríklad Kámasútru. Nikto samozrejme netvrdí, že musíte začať s tou akrobatickou časťou. Môžete sa nechať inšpirovať aj erotickými porno filmami. Porozprávajte sa s partnerkou, komunikácia je základ. Nehanbite sa. Ženy mávajú často pikantnejšie predstavy ako muži.

Poriadny sex, žiadna rýchlovka

Poriadny sex, to nie je 3-minútová rýchlovka, ráno v sprche, pred prácou. Takto ženu neprivediete k tomu, aby mala sex rada a sama ho u vás aj vyhľadávala. Milujte sa minimálne 20 minút. Predtým si dajte poriadnu erotickú predohru a po sexe sa k sebe pritúľte. Ženy to jednoducho milujú. Dajte žene presne to, čo v ten daný moment potrebuje a vyžaduje. Nebojte sa, neznamená to, že s ňou budete musieť do konca života robiť zdĺhavé predohry, maznanie, ktoré nemáte radi a podobne. Práve naopak, žena dostane čo chce a na oplátku vám dá presne to, po čom túžite vy.

Romantika

Romantika, nie je až taká nuda, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Cez ňu, môžete zažiť tie chvíle, ktoré ste prežívali na začiatku vzťahu. Jemné iskrenie, živočíšne milovanie v tmavej uličke alebo na sedadlách auta. Stojí za to osviežiť si momenty, ktoré formovali váš vzťah. Nezanedbávajte preto romantiku. Aj takáto na prvý pohľad banálna vec môže opäť priniesť lásku a lepší sex do vzťahu.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ