Ako ju zaručene dostať do postele

Kategória: Ako na ženu

Každý jeden muž chce, alebo má snahu, pochytiť pár trikov, vďaka ktorým dosiahne nielen srdce žien, ale aj ich záujem skočiť s ním do postele. Dnes vám preto prinášame pár zaručených tipov, vďaka ktorým určite získate každú jednu ženu, či slečnu vašich snov.

Čo na ženy platí

Vždy ju pochváľte


Či chceme alebo nie, ženy majú rady lichôtky ohľadom toho ako vyzerajú, aký majú parfum, vlasy, make- up, oblečenie a celkovú vizáž. Mužom to príde možno trochu pritiahnuté za vlasy, ale nemali by sa tomu brániť a zatracovať tieto lichôtky. Veď ženy to milujú a potrebujú pozornosť. Ak im venujete svoju dostatočnú pozornosťa obdiv, sú vám viac otvorené a dôverujú vám. Potom to už ide hladko a nie nadarmo naše staré mamy vravievali, že keď vtáčka lapajú, pekne mu spievajú.

Víno urobí svoje


Pohárik červeného vína nie je iba dobrý, prospešný a účinný na červené krvinky, ale aj na ženy. Je to overené a dokázané, že už po jednom poháriku je žena viac otvorená, milá a priateľská a dokonca viac rozpráva. Nehovoriac o tom, že je poddajná a prístupnejšia ako za bežných okolností a vy ju teda lepšie a určite aj ľahšie zbalíte.

Rozprávajte, aby vám verila

Povedzte jej niečo o sebe, o vašom detstve, záľubách, zamestnaní a vzbudíte v nej tak pocit, že máte záujem o niečo viac, ako len o rýchly vzťah plný sexu. Správajte sa prirodzene, ako keby ste ju poznali nesmierne dlho a boli jej kamarátom, zaručene to zaberá.

Sex na prvom rande určite nie


Či je to už planá veta alebo pravda, vždy to zaberie, pretože ak vás žena dostane do postele skôr ako vy ju, bude sa cítiť výnimočne.

Milý darček nič nepokazí

Ženy milujú zdvorilých mužov. Dajte jej napríklad na prvom rande jednu červenú ružu a pobozkajte ju na líce pri odchode. Nabudúce to bude už bude plné chémie, to nám verte. 

Diskusia

robo007

26. 04. 2018

Dnes by sa už možno skôr hodilo - ako ho dostať do postele? ˇženy už s tým problém nemajú :D :D

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ