Sebavedomie, cesta ku srdcu každej ženy

Kategória: Ako na ženu

Sebavedomie, to nie je iba slovo, ktoré nájdete v každej knihe alebo časopise. A to iba preto, že riešiť sebavedomie a úspech je jednoducho v dnešnej dobe "in". Táto vlastnosť pre vás môže znamenať veľa iného, ako iba vzpriamený postoj, či dôveru v seba.

Sebavedomie vám prinesie aj lepšiu prácu, úspech a pravdaže aj väčší počet partneriek, či lásku vášho života. Prečo? Lebo každá žena má rada hlavne sebavedomých pánov, ktorí vedia presne čo chcú a idú si za tým. Iba niekedy nájdete ženu, ktoré hľadá utiahnutého muža, ktorý je najradšej zatvorený doma a najbezpečnejšie sa cíti pri rodičoch. Takéto ženy by si na vás niečo iba kompenzovali a aj tak by vás neskôr opustili pre niekoho lepšieho. Neskôr by vzniklo opäť sklamanie a boli by ste iba viacej uzatvorený do seba. Neoplatí sa vám čakať a skrývať sa pod vankúše, radšej začnite viac na sebe pracovať a úspech sa dostaví. Nemyslíme ale hneď napríklad na posilňovanie. Svaly síce dodávajú sexepíl ale nedosiahnete tak viac úspechu. Zaručenou cestou sa teda stáva vyššie sebavedomie, ktoré v sebe spája viac ako si myslíte. Prináša so sebou komplexný zoznam oblastí, v ktorých vás systematicky posilní  a urobí vás neodolateľnými u žien. Teraz si postupne povieme zopár skvelých tipov, ktoré zaberú na každého.

Ako zvýšiť sebavedomie

Nepodceňujte sa

Často narážame už v detstve na perfekcionizmus, ktorý je očakávaný z každej strany. Raz rodičia chcú, aby sa z vás stal slávny virtuóz, inokedy učiteľka v škole vyžaduje, aby ste mali jednotky z každého predmetu, niekedy zasa kamarát chce, aby ste boli ako on. Dostávate sa tak do situácií, v ktorých sa prispôsobíte, urobíte to, čo chcú ostatní alebo to neurobíte. V prípade, že to neurobíte, často narazíte na odmietnutia, niekedy až urážanie, či znehodnocovanie, ktoré nevedie k ničomu dobrému. Vo vnútri strácate sebavedomie, cítite sa osamelo a kladiete si na seba čoraz viac bremien, pričom ani neveríte, že ich unesiete. Kolobeh sa opakuje a vy strácate mienku o sebe. A to je zlé. Prestaňte sa trestať, k ničomu to nevedie. Každý z nás má na výber. To, že nie ste ako ostatní, neznamená, že ste niečo menej alebo nie ste dostatočne dobrý. Ak budete cítiť, niekde tam vo vnútri, že máte svoju cenu, ste jedinečný a neopakovateľný, uvidíte, ako to ľahko pôjde aj so ženami. Budete vedieť, že máte na každú jednu ženu, ste dostatočne dobrý pre ňu a dosiahnete to, čo ste si stanovili.

Neriešte minulosť

Predchádzajúce vzťahy, nevydarené plány, staré hádky a to zlé, nás iba ťažia a zaslepujú. Prestaňte sa trápiť nad tým, čo sa stalo. Neviete sa vrátiť do minulosti a tieto udalosti zmeniť, tak prečo si ich premietať stále dookola pred očami? Vedie to iba k depresiám, smútku a nepochopeniu. Výsledok, ktorý ale chcete dosiahnuť je logicky lepšia budúcnosť a sebavedomie aké má byť. Dosiahnete to iba tak, že sa z minulosti poučíte a budete premýšľať nad tým, ako lepšie zvládnuť všetko to, čo má prísť.

Pevný cieľ

Plávať životom bez obmedzení je krásne, ale vedie to k úspechu? Keď nemáte cieľ, ako môžete po niečom túžiť a pokúšať sa to dosiahnuť? Príkladom môže byť napríklad krásna suseda odvedľa. Túžite po nej, ale nemáte žiaden cieľ. Ako sa k nej prihovoriť, vziať ju na večeru a podobne? Namiesto toho, že iba po nej „slintáte” a dúfate, že jedného dňa možno nejakým zázrakom s vami pôjde von a spoznáte ju bližšie. Takýmto postupom nedosiahnete to, po čom túžite. Je preto lepšie, keď si premyslíte, čo chcete dosiahnuť, akým spôsobom a kedy.

Nie je zlé zlyhať

Veľa ľudí sa ničí nad svojimi zlyhaniami. Nikto na tomto svete nie je taký, že by robil všetko iba bezchybne a dokonale. Vždy sa nájde nejaká chybička, ktorú urobíme. Sme ľudia a predsa zlyhanie patrí do nášho života. Namiesto karhania sa a znižovania svojho sebavedomia, skúste tieto malé nepríjemnosti brať ako možnosť polepšiť sa, niečo nové sa naučiť a zlepšiť si tak sebavedomie a dôveru v seba. Všetko zlé sa nám deje preto, aby sme si vedeli vážiť to dobré v živote.

Nad čím premýšľate, tým budete

Ste vo svojich predstavách bohatý, úspešný muž, ktorého ženy zbožňujú? Alebo priemerný úradníček, ktorý denne pracuje, trápia ho nezmyselné problémy a ženy? Veď nejaká sa snáď objaví. Ak takto premýšľate, je to veľká chyba. Mali by ste k sebe mať v prvom rade pozitívny postoj, majte sa radi, vážte si seba a predstavujte si život, po akom túžite. Možno to znie bláznivo, ale skúste sa uvoľniť a denne aspoň pár minút premýšľať nad tým, kým sa chcete stať. Čím hlbšie budete nad tým premýšľať, tým lepšie pre vás. Vaša myseľ sa už o realizáciu vašich plánov postará. 

Šaty robia človeka

Nehovorí sa to iba tak náhodou, šaty robia človeka niekým iným. Preto si premyslite, čím by ste chceli byť a podľa toho sa obliekajte. Napríklad, ste priemerný pracovník za strojom niekde vo fabrike, chcete byť ale manažérom. Čo urobíte? Logicky, našetríte si na kvalitný oblek, doplnky k nemu a budete sa obliekať v tomto štýle, keď pôjdete niekam von. Ľudia vás búdu brať vo veľkej miere práve podľa oblečenia, ktoré vidia. Nezabúdajte ale aj na to, že sa z vás manažér nestane zázrakom, musíte pracovať na sebe, zlepšovať si kvalifikáciu, učiť sa, lepšie sa naučiť vystupovať a komunikovať. Oblečenie vám ale dodá stratené sebavedomie a navedie vás na správny smer, nešetrite teda na ňom.

Starajte sa o seba

Spotené podpazušie, neupravená brada, oblečenie samý fľak. Tak toto vám na sebavedomí práve nepridá. Rozmýšľajte nad tým, aby ste bol lepšie oblečený, čistý, upravený. A budete sa cítiť lepšie. Je to niečo prirodzené. Veď muži nie sú predsa divoké zvieratá, ktoré žijú v lesoch. Je to iba mylná predstava, že ženy majú rady mužské typy chlapov, ktoré sa o seba nestarajú a pôsobia ako drevorubači z lesa. Nie, toto neplatí. Ženy majú rady upravených mužov, ktorí sú zaručene čistí a nezanedbaní. Starajte sa preto o seba a uvidíte, koľko žien bude mať o vás záujem.

Neskrývajte sa

Priemerný muž dosahuje priemerných výkonov a málo úspechu. Keď idete na firemné školenie, zmeňte správanie, namiesto skrývania sa v poslednej rade a večného rozprávania sa s kolegami, začnite meniť taktiku. Sadnite si do prvých lavíc, zoberte si zápisník, počúvajte, zapisujte si a hlavne sa pýtajte. Urobíte ihneď lepší dojem a tiež sa viac naučíte. Ľudia, ktorí sa skrývajú nielen na školeniach, ale aj v práci, stále sa zohýnajú nad počítačom, lebo ich šéf vidí a tvária sa, že niečo robia, inak by zle skončili, nie sú práve najúspešnejšími v živote. Sú to priemerné osoby, ktoré nedosahujú bohvieakého úspechu a ich sebavedomie je priemerné. Takými ale nechcete byť, však? Preto sa radšej už prestaňte skrývať a staňte sa aktívnym hráčom, ktorý je vždy na prvých miestach a všade chodí načas. Uvidíte, že úspech sa vám podarí dosiahnuť bez problémov.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ