Ako zbaliť dievča - pre začiatočníkov

Kategória: Ako na ženu

Zbaliť dievča. To nie je iba usmievanie sa na zastávke na milú slečnu, či dopisovanie si cez internet a pocit, že ste hneď majster v zoznamovaní s dievčatami a virtuálny Cassanova. Opak je pravdou.

Randenie je veľmi široká a rozoberaná téma, o ktorej kolujú fámy nielen na ulici,televízii, či časopisoch. Prepierame ju ako špinavé prádlo aj online, prakticky od začiatku internetu. Existuje mnoho portálov, kde si muži dávajú zaručené rady, čo na ženy zaberá a čo zasa nie. Všeobecne by sme ale tieto rady mohli zhrnúť do pár takých, ktoré zaručene zaberajú, lebo sú položené na logike a správaní žien. Ak chcete vedieť, ako zbaliť dievča a nemáte ani najmenšieho tušenia ako na to, je dobré naučiť sa aspoň nejaké základy balenia alebo slušného oslovenia dievčaťa.

Základné rady ako zbaliť vaše vysnívané dievča

Buďte milý

Žiadna žena zaručene netúži a nechce, aby okolo nej pobehoval chlapík, ktorý má ego veľké ako zemeguľa. Žena potrebuje niekoho, koho bude mať rada, on bude mať rád ju a budú spolu šťastní. Možno to znie trochu detinsky, romanticky alebo až naivne, ale ženy majú vážne takéto potreby a požiadavky. Dajte im ich.

Žiadne vulgarizmy

Nie je vôbec zaujímavé a už vonkoncom nie príťažlivé, keď nosíte nohavice tak, že vám vidno celý zadok a rozprávate nepekne a vulgárne. Ženu tak iba urážate a prejavujete svoju nízku úroveň. Žiadna slečna nemá rada nekultivované prasatá, ktoré sa nevedia správať. Žena potrebuje oporu a nie strašiaka. Nadávky a agresia nie je cestou ako zbaliť dievča. Možno tak zbalíte nejakú podnapitú chuderu, ale na dlhodobý vzťah to určite nebude.

Darčeky

Kúpte jej malého medvedíka, červenú ružu alebo inú maličkosť na prvé rande. Uvidíte ako vás bude mať rada. Dajte jej najavo, že ju máte radi a ona vám dá na oplátku zasa to po čom túžite.

Držíme palce!

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ