Čo nikdy nehovoriť, žene

Kategória: Ako na ženu

Ženy sú komplikované, uzatvorené stvorenia, ktoré sa extrémne ľahko urazia a už z nich nič nevydolujete. Mali by ste preto poznať pár jednoduchých tipov, čo nikdy žene nehovoriť. Dosiahnete tak úspech vo vzťahoch, spokojnú partnerku, ale aj dostatok sexu.

Radšej jej to nepovedzte

Bývalá to robila inak...

Nikdy nespomínajte bývalú, ani keby sa nad tým momentálna partnerka pozastavovala, vypytovala alebo na to narážala. Ženu urazíte, keď ju začnete porovnávať so všetkými ex, ktoré prešli cez vašu posteľ až do dneška. Zapíšte si ale niekam, nikdy nehovorte o tom, že bývalá robila niečo lepšie ako vaša terajšia. Iba ju tak nahneváte, otočí sa vám chrbtom a budete si možno musieť hľadať partnerku niekde inde.

Podviedol som ťa...

Netvárte sa ako hrdina. Čo sa stalo, to sa stalo, nemá zmysel o tom hovoriť ďalej. Sex je niečo prirodzené. Keď partnerku podvediete, netrápte sa tým. Veď keby bola dokonalá v posteli, nestalo by sa to. Taktiež ak jej poviete takúto pravdu, čakajte poriadne sankcie v jej posteli, kontrolovanie mobilu a podobné ženské praktiky ako potrestať zlých chlapcov. Je lepšie toto malé klamstvo zahrabať v sebe niekde hlboko a byť o tom ticho.

Dnes vyzeráš otrasne...

Ženy neznášajú, keď im poviete, že nevyzerajú dobre. Naučte sa vravieť, že sú pekné, aj keď za posledný týždeň majú kruhy pod očami a pribrali kilo. V prípade nepekných narážok sa žena akurát nahnevá, odmietne sex a vyhodí vás z bytu. Urobíte jej iba komplexy a už sa pred vami nikdy nevyzlečie. Špeciálne sa to týka jej váhy. Nehovorte jej, že je tučná. Keď nabrala kilogramy, skúste jej pekne povedať, žeby mohla viac začať športovať. Prijme to tak lepšie.

Rob si čo chceš, je mi to fuk...

Pre vás to môže znamenať, že dávate žene voľnosť, nech chodí s dievčatami von, zabáva sa. Avšak ona to berie ako istý pocit stagnácie vzťahu, či nezáujem o ňu z vašej strany. Keď jej plánujete dať voľnosť, skúste voliť ženskejšie frázy, ako: „Daj si pauzu, miláčik". Lepšie to pochopí a príjme. Spokojná žena znamená pokoj vo vzťahu.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ