Ženské klamstvá

Kategória: Vzťahy

Ženy a ich klamstvá a výmysly. Kto by o nich nepočul. Raz sa im nechce milovať, lebo ich bolí hlava, inokedy prídu o 2 hodiny neskôr a fabulujú jednu historku za druhou, kde a s kým vôbec boli. Prečo teda ženy tak chorobne a bezdôvodne klamú? V práci, v osobnom živote, pred rodinou, či kamarátkami a napokon pred samotným partnerom. Ako im môžu muži vlastne rozumieť?

Najčastejšie ženské výhovorky

Prinášame vám menší výkladový slovník typických ženských výhovoriek.

„Daj mi pokoj, bolí ma hlava!" - pre mužský mozog to znamená niečo nelogické, keď žena hovorí o bolesti hlavy a v skutočnosti ju nič nebolí. Bohužiaľ tomu tak aj je a vraví to väčšinou iba preto, lebo niečo nie je v poriadku. Ženy často hovoria túto vetu, keď niečo nie je v poriadku, nemá náladu alebo ste zabudli na niečo, na čom ste boli dohodnutí. Namiesto ignorovania sa jej spýtajte priamo, čo ju trápi. Neoplatí sa chodiť okolo horúcej kaše!

„Čo blázniš, nemyslím na ex!"- áno , opak je pravdou a určite opäť myslí na bývalého priateľa, ktorý bol určite lepší, pozornejší, chápavejší. Také sú ženy. Neodporúčame mať partnerku, ktorá myslí na svojho expartnera. Bude vás len ustavične porovnávať a vyhadzovať vám na oči, čo robíte zle a čo jej ex robil určite lepšie.

„Nevadí, že si ma neuspokojil " – jasné, že to nevadí. Môže to hovoriť iba hlupákovi. Je nahnevaná a smutná, že si to neužila. Skúste kúpiť napríklad vibrátor alebo iné hračky ak má partnerka problém s vyvrcholením. Nenechajte ju iba tak ležať po milovaní. Aspoň sa k nej pritúľte.

„Mala som iba dvoch sexuálnych partnerov" – to neznamená, že vaša partnerka je Panna Orleánska, ale poriadna sexuálna dračica a klamárka. Ženy klamú v tomto smere ešte viac ako muži. Neradi hovoria o svojich partneroch, aby nevyzerali ako slečny uvoľnených mravov. Netrápte sa tým, veď aj vy ste mali určite viac ako 3 ženy.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ