Miluje vás, alebo vás chce iba do postele

Kategória:

Na prvý pohľad možno viac téma pre ženy ako pre pánov. Ale pravdou je, že aj nás mužov zaujíma, ako je to vôbec v našom vzťahu.

Ako zistiť, či to s vami myslí vážne

Ak sa najprv pozrieme na vec zo strany žien, zistíme, že ak sa nachádza v jej prvom vzťahu a rozhodne sa s nami pohnúť ďalej (áno, myslíme sex), tak v tomto prípade je to na 99 % láska. Takáto slečna je ešte plná nádejí a nie je poškvrnená minulými vzťahmi, z ktorých by si prenášala zlé skúsenosti. Áno, tu ide o naozaj o romantickú, bezhraničnú a častokrát aj slepú, naivnú lásku. Pre niekoho milá a uspokojujúca odpoveď, pre niekoho ani nie.

Ak je ale už slečna staršia, môže sa stať, že vás chce iba pre vaše telo, sexuálny výkon, veľkosť/šírku prirodzenia, lebo ju jednoducho uspokojujete. Alebo ako už mnohých mužov dnešná doba zlatokopiek presvedčila, sex je aj vstupenkou k peniazom, moci, úspechu a ovládaniu. Na luxus sa totižto veľmi rýchlo a ľahko zvyká, ale o to horšie a pomalšie odvyká. Ako ale spoznáte rozdiel? Ženy fungujú asi takto: 

  • Ak sa o vás zaujíma a stará, určite vás miluje.
  • Ak sa iba ozve a chce iba sex, tak je to skôr živočíšna túžba, ako nejaký reálny vzťah.

Nie každý si chce len užívať

Niektorí muži vyžadujú, aby ich priateľka milovala. Sú to síce tie sentimentálnejšie typy, ale medzi nami mužmi sú aj takí. Tí druhí, tí myslia iba na sex, prácu, kariéru a na ženy. Tejto druhej skupine nesmierne vyhovuje, aby ich partnerka mala ako akýchsi zajačikov na uspokojenie, potom sa pobalila a zakývala na rozlúčku medzi dverami. Tak, či onak, každý jeden z nás si musí uvedomiť, čo od života vôbec chce a čo očakáva od svojho partnera, či partnerky. Niekomu vyhovuje vzťah na jednu noc, inému dlhoročné držanie sa za ruky a vyznávanie si lásky, ako akési zamilované holubičky. Nikdy ale nezabudnite na jedno. Vzťah je o dvoch ľuďoch, preto si uvedomte, či druhá strana chce to isté čo vy alebo nie. Podľa toho sa zariaďte ďalej. Či zotrvať v takomto zväzku alebo sa poobzerať niekde inde.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ