Bláznivé chvíle v posteli

Kategória: Sex a erotika

Pravý muž a dobrý milenec vie, že sex nie je iba klasická poloha na misionára s jednou ženou a to po celý život. Sexuálny život by mal byť pestrý, divoký a občas aj nespútaný. Skvelou obmenou je teda skúšanie niečoho nového. Čo tak trochu sex prikoreniť BDSM? Nie, nenútime vás partnerku zväzovať, naťahovať do latexu a biť po zadku velikánskym bičom. Práve naopak. Sex si okoreníme trochou BDSM presne tak, ako to milujú ženy.

Ženy to majú rady tvrdo a vášnivo

Poznáte tie ich knihy, ktoré si čítajú po večeroch? Áno, reč je o tých románoch preplnených romantikou spolu v kombinácií s animálnym a miestami tvrdým sexom s dominantným mužom. Ženy majú rady veľkých, silných a dominantných samcov, ktorí ich vedia poriadne uspokojiť bez kompromisov. Prineste svojej partnerke do postele to, po čom tak veľmi túži. Prvou vecou, ktorú by ste doma mali mať je menší bič. Nemusíte si hneď predstavovať výprasky až do krvi po holej, niekedy je aj menej viac. Bičík vám pomôže neúprosne vycvičiť vaše nepodarené a neposedné mačiatko, ak nebude chcieť niečo urobiť. Ako ju potrestáte? Pravdaže výpraskom s bičíkom po holom zadočku. Ďalšou vecičkou bude análny kolíček. Odporúčame taký, ktorý je mierne zahnutý aby lepšie držal.

Pre milovníkov high-tech hračiek je na trhu kopec elektrických análnych kolíkov, ktoré sú svojím spôsobom vibrátorom určeným pre análny otvor. Viete si predstaviť, že partnerku zviažete, dnu jej zasuniete takúto hračku a diaľkovým ovládaním regulujete vibrácie? My si to vieme predstaviť a je to jednoducho dráždivá a sexy predstava. Ako sme už spomínali, bude vám treba aj lano a najlepšie jemné, pretože ženská pokožka je extrémne hebká a nechcete ju predsa poškodiť. Kto nechce lano, môže si zadovážiť staromódnejšiu, ale o to viac sexy možnosť – putá. Odporúčame klasické kovové, sú viac sexy a partnerka sa vám tak rýchlo nevyšmykne a neujde. Kúpte alebo si urobte doma šatku na oči. Postačí aj jemná saténová šatka. Pozor, musí byť nepriehľadná a pevná! S takouto výbavou môžu začať posteľové radovánky už dnes.

tvrdý sex

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ