Keď Vás má žena v moci

Kategória: Vzťahy

Omrzela Vás už klasická poloha na koníka? Čo tak skúsiť aj iné polohy, pri ktorých je žena hore? Pretože aj okrem obrátenej jazdkyne sú aj ďalšie polohy, pri ktorých si Vás žena podmaní.

Polohy, ktoré stoja za vyskúšanie

Na hrane

Partner sa posadí tak, aby mu viseli nohy z postele. Lakťami sa oprie o posteľ a chrbtom o kopu vankúšov. Partnerka sa posadí na neho a položí ruky na jeho ramená. Rukami obchytí vankúše za partnerom. V tejto polohe si žena určuje hĺbku vniknutia, pričom dochádza k dráždeniu klitorisu.

Anjelská poloha trochu inak

Ďalšia poloha je podobná anjelskej, pri ktorej si tiež partnerka ľahne celá na partnera. Partner dá nohy k sebe a ruky položí od seba. Partnerka sa zaprie rukami do jeho rúk a posúva sa hore a dole.

Na divoko

Pri tejto polohe sa Vám bude hodiť polohovateľné lehátko, napríklad v záhrade. Na ležiaceho muža, ktorý má nohy pri sebe, si partnerka sadne chrbtom. Partnerka sa nakloní a chytí muža za členky. Už je len na Vás, či si zvolíte pohyby hore a dole alebo do strán alebo ich budete obmieňať.

Veslovanie

Partner si sadne do pohodlného kresla a mierne roztiahne nohy. Partnerka si naň čupne, tak že oprie nohy o jeho hruď. Muž môže chytiť ženu buď okolo bokov alebo za zadoček. Najideálnejšie sú rýchle pohyby hore a dole.

Sexuálny „tanec“

Partner sa posadí na okraj postele, ktorá je vyššie, prípadne na gauč. Žena sa otočí chrbtom a pomaly si na neho nasadne. Pričom si nesadne úplne, ale dvíha sa a klesá. Pri tejto polohe môže žena vrtieť zadočkom. 

Výpad

Partnerka si sadne na partnera akoby robila výpad, to znamená, že jednu nohu dá dopredu vedľa partnerovej hlavy  a druhú dozadu pozdĺž jeho nôh. V tejto polohe dochádza k intenzívnemu prieniku, ktorý Vás privedie do vytrženia.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ