Polohy na upršaný víkend

Kategória: Kámasútra

Aj leto býva plné upršaných dní. Niektorí ich trávia pri PC, ďalší radšej pozerajú obľúbený zápas, ktorý beží v televízii. A tí, ktoré si vedia užívať život, skočia pod perinu. Veď, prečo nie? Sex je formou zábavy, oddychu, ale aj uspokojenia a športu. Pripravili sme si pre vás zopár jednoduchých polôh na upršané dni, ktoré zvládne aj začiatočník a nič špeciálne vám k tomu netreba.

Ako prak

Celkom zaujímavá poloha, ktorú ste možno spontánne už vyskúšali, ale o tom ani neviete. Táto poloha je klasická – muž hore, žena dole. Žena leží na posteli a na chrbte, roztiahne doširoka nohy. Muž príde ku nej bližšie, kľakne si na kolená, rukami chytí pevne nohy partnerke a vniká. Skvelá relaxačná poloha, kde sa obaja nenarobia, majú na seba skvelý výhľad a sú dokonale dráždení.

Klik

Namáhavejšia obmena polohy vyššie. Tu je žena v klbku (stále dole), muž je hore, ale teraz je na špičkách, jeho telo je napnuté a pridržiava sa rukami buď ženy alebo má ruky vystreté popri jej tele. Poloha je náročná pre muža, žena to má v tomto prípade ľahšie. Výhodou je hlboké vnikanie a dráždenie bodu G u partnerky.

Pumpa

Opäť jedna z tých ľahších polôh, pri ktorej si obaja poriadne oddýchnete (a užijete!). Partnerka je dole, muž je hore. Partnerka leží na chrbte smerom ku partnerovi, jednu nohu pokrčí, on sa na ňu prehupne, rukou drží jej pokrčenú nohu a pomaly do nej vniká.

Posteľ

Možno vás ani nenapadlo ako dobre sa dá využiť posteľ v milostných hrátkach. Partnerku prehnite cez posteľ tak, že má pokrčené kolená a panvu otočenú k vám. Roztiahnite jej nohy, kľaknite si, nohy naširoko pre lepšiu stabilitu a perfektná poloha pre upršaný víkend je tu.

Pokračujeme s polohami, ktoré zvládne úplne každý bez ohľadu na vek, či telesnú zdatnosť. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi.

Opačne je to lepšie...

Partnerka leží otočená tvárou k posteli, roztiahne nohy, uvoľní panvu a rukami sa pevne drží okraju postele. Vy pristúpite ku nej bližšie odzadu, nohy máte spolu kôli lepšej stabilite a pekne do nej vnikáte. Skvelá poloha pre dominantných pánov, ktorí chcú mať svoju lásku celú a iba vo svojich rukách.

Tango

Trošku atypická poloha, kde obaja kľačíte. Partnerka je otočená ku vám chrbtom, vy jej zoberiete do ruky jednu nohu a pozdvihnite ju- dokonale sa tak dostanete hlboko do nej. Pri sexe ju jemne bozkávajte na krku a lícach.

Partnerka hore, trochu inak…

Tu potrebujete partnerku, ktorá má rada skackanie na vás, pretože ona riadi celý milostný akt. Vy sedíte na okraji postele, partnerka je vám otočená chrbtom, vezme si vaše prirodzenie do ruky a nasmeruje ho správnym smerom a následne poskakuje na vás. Počas toho ju môžete hladiť po chrbte, vlasoch, či po prsníkoch.

Milujem ťa…

Túlivá poloha pre ženy, kde je partnerka prakticky neprestajne v objatí partnera. Obaja ležíte vedľa seba tak, že je žena otočená chrbtom. Muž chytí partnerku, pritisne sa bližšie, jej hornú nohu zdvihne a jemne do nej vnikne. Poloha ako stvorená pre čerstvo zamilovaných. 

 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ