Erotické polohy na prichádzajúce sviatky

Kategória: Kámasútra

Prichádzajúce sviatky môžeme osláviť aj trochu inak ako len tradične. Vianočné, veľkonočné, ale aj bežné sviatky ako sú meniny, či narodeniny alebo Silvester. Skúste jednu z našich polôh, vďaka ktorým si okoreníte celý váš intímny život.

Sviatočné erotické polohy

Atypická poloha v stoji

Kľaknite si pravým kolenom na posteľ, ľavá noha je v pravom uhle. Vaša partnerka si vám sadne do lona, otočená chrbtom k vám. Partnerku držíte v páse, aby ste jej zabezpečili pohodlie a stabilitu. Jej ľavá noha musí byť vytočená von, aby ste k nej mali dobrý prístup. Skvelá poloha, pri ktorej viete dráždiť bradavky rukou. Zároveň ju viete vzrušovať bozkávaním krku a pier. Ako zaujímavá obmena vám poslúži tá istá poloha, kde sa partnerka ale prehne v páse smerom dole a mierne sa nadvihne. Zvyšok práce je už na vás.

Poloha v sede

Sadnite si na päty, partnerka príde k vám a pomaly a jemne sa bozkávate. Následne na to ju poproste, aby zdvihla a vystrela svoju nohu cez vás. Takto sa prehupne a môžete začať. Partnerka je celý čas otočená chrbtom k vám, môžete ju tak hladiť, či bozkávať. Jej noha by mala byť na mäkkej podložke, aby neprišlo k zraneniu. Chcete si predsa poriadne užiť a pri potrebe náruživého sexu určite neprichádza do úvahy návšteva pohotovosti.

Poloha v sede II

Stále kľačíte na kolenách ako pri prvej polohe, ale tentoraz sa mierne prehupnete dopredu a váha je na celých rukách. Partnerku si dáte pod seba, jednou rukou ju držíte okolo pásu a druhou sa udržiavate na podložke, posteli alebo čo ste si vybrali ako miesto pre vaše hry. Vy určujete hĺbku, intenzitu, ale aj rýchlosť. Ste pánom celej situácie.

Veríme, že vás naše rady inšpirovali a necháte si ich v zálohe pre prípad stagnácie vo vašom sexuálnom živote. Alebo si ich jednoducho vyskúšate len tak pre potešenie.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ