Atypické polohy pre skúsených

Kategória: Kámasútra

Aj sex vie byť poriadnou gymnastikou, čomu nasvedčuje aj nespočetne veľa polôh, či už z Kámasútry alebo z iných kníh lásky. Teraz si ukážeme pár atypických polôh, ktoré odporúčame hlavne skúsenejším milencom, ktorí majú väčšiu ohybnosť a záujem skúšať niečo nové.

Sexuálne polohy pre skúsených

Ako artista v manéži

Poznáte tých bláznivých artistov, ktorí sa radi zavesia na všetko a všetkých? Môžete si to doma skúsiť tiež s partnerkou, ale iba ak je dostatočne ohybná a vy ste schopný ju udržať v náručí. Ako na túto polohu? Teoreticky jednoducho, prakticky je to už horšie. Vy stojíte, nohy mierne rozkročené pre lepšiu stabilitu, partnerka na vás doslova vyskočí, objíme vás nohami a vy ju držíte pevne rukami okolo pásu alebo vyššie, aby nespadla. Ak vládzete, skúste pri tejto polohe aj sexovať. Príjemnú zábavu pri skúšaní.

Trochu ako opička

Podobná tej predchádzajúcej, partnerka je ale opačne otočená k vám. Vyskočí na vaše mierne pokrčené kolená tak, že sa vás pridržiava jednou rukou okolo krku. Je teda vyššie, ako ste vy. Je ale nevyhnutné zostať v mierne pokrčenej polohe, aby ste nestratili stabilitu a nepadli ste. V tejto polohe máte dokonalý prístup k jej vagíne.

Poloha X

Poloha, počas ktorej ste obaja ako písmeno X. Čo to znamená pre vás? Obaja ste otočení k sebe nohami, ktoré sa musia prekrížiť tak, aby ste mali prístup k pohlavným orgánom. Nohy musia byť vystreté a roztiahnuté. Žena musí byť na vás, jej panva je trochu nižšie. Musí sa prehnúť v chrbte, inak nie je možné mať pohlavný styk. Poloha nie je namáhavá, preto je ju možné skúsiť aj so staršou partnerkou, ktorá sa vie prehnúť dostatočne v panve.

Všetko je naopak

Niečo podobné ako ste už skúšali pri polohe X. Obmenou sú pokrčené nohy partnerky v kolenách. Táto obmena zabezpečuje, že je sex menej namáhavý pre dámu, pretože pokrčené nohy zabezpečia zdvihnutie panvy a tým pádom sa nemusí prehýnať v páse a vy ako muž k nej máte lepší prístup.

Extrém extrémov

Premýšľate ako zlepšiť svoje svaly na zadku, bruchu a ešte pritom mať aj sex? Ľudia vymyslia vážne všetko možné, čomu nasvedčuje aj táto prapodivná poloha. Partnerka je dole na štyroch, zadoček má vyšpúlený. Vy prídete odzadu, vrazíte jej ho tam, rukami sa pritiahnete vyššie, zapriete sa rukami do postele a teraz pozor. Vystriete nohy, zatnete brušné svaly a doslova cvičíte tak, že nohy zdvíhate dolu. Extrém, však? Sami sa tomu čudujeme, ale ako vidíte aj takéto kulturistické polohy nájdete vo svete sexu.

Poloha helikoptéry

Zaujíma vás, prečo helikoptéra a sex? Tak sa asi zasmejete, lebo takáto poloha vážne existuje. Dostala svoje meno podľa atypických pohybov muža počas sexu. On jednoducho nevniká, ale otáča sa ako hodinky, dookola. Nezmysel? Ale kdeže, na internete nájdete kopec ukážok tohto fitness sexcvičenia . Ako na to, keď to chcete skúsiť? Partnerku dáte na štyri, zadoček hore, chrbát prehnutý smerom dolu, vy podídete k partnerke na štyroch, zasuniete. Rukami sa chytíte postele, nohy teraz vystrieť a na špičky. A točíte sa ako blázon dookola. Vtipné, však?

Veríme, že sme vás týmto prehľadom atypických polôh potešili a pripravili sme pre vás aj také polohy, na ktorých ste sa schuti zasmiali. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ