Polohy v tehotenstve

Kategória: Kámasútra

Máte radi sex a nechcete sa ho vzdať ani počas tehotenstva, ale neviete, ktoré polohy sú tie najlepšie a najbezpečnejšie v treťom trimestri? Vybrali sme vám niekoľko známych polôh, aj trošku upravených, s ktorými si milovanie užijete aj počas tehotenstva. Pravdaže ženské telo je inak citlivé počas tehotenstva, dokonca jej môže byť aj nepríjemné hranie sa s bradavkami, preto je vhodné zistiť, čo jej je príjemné alebo naopak nepríjemné.

Dá sa to aj počas tehotenstva

Jazdkyňa

Jednou z typických polôh, ktoré si môžete počas tehotenstva dovoliť, je poloha jazdkyne, pri ktorej je partnerka hore a otočená buď chrbtom alebo čelom k partnerovi.

Vylepšená misionárska poloha

Keďže klasická misionárska poloha nie je v tomto prípade vhodná, ponúkame vám vylepšenú verziu. Partnerka si ľahne na chrbát, skrčí nohy a kolená si oprie o partnerovu hruď, prípadne ich vystrie. Tým, že je partner na kolenách medzi nohami ženy, na brušku nie je žiadna záťaž. Pre lepší prienik, je vhodné ak si partnerka podloží zadoček vankúšom.

Lyžička

Poloha lyžičky je jednou z nežných a príjemných polôh, aj preto je ideálnou počas tehotenstva.  Ako to už poznáte, žena si ľahne na bok a v tomto prípade sa stočí, ale len do tej miery kým jej to bruško povoľuje. Partner si ľahne za vás a môže partnerku láskať a bozkávať.

Pokľačiačky

Aj napriek tomu, že obľúbenci drsnejšieho sexu, si budú musieť svoje chúťky počas tehotenstva potlačiť, môže byť aj táto divoká poloha, nežnejšou. O posteľ sa partnerka neoprie lakťami, ale oprie sa napríklad o stenu, takže nechá nadvihnutú hornú časť tela. Vysunie zadoček a partner, ktorý sa ju môže pri tom láskať, do nej vnikne.

Na kraji postele

Aj poloha, pri ktorej leží partnerka na kraji postele, je jednou z ideálnych počas tehotenstva. Žena si ľahne na kraj postele a roztiahnuté nohy buď nechá spustené  z postele alebo ich bude skrčené pridržiavať partner.

Diskusia

michael

03. 05. 2018

to sa tazko zene vysvetluje.. je to skor taky blok

Nika :-)

19. 04. 2018

Asi by som začala hľadať príčinu, najprv treba vedieť pomenovať problém, inak ho nevyriešiš :) pred tehotenstvom bolo všetko OK? vyslovene až keď narástlo bruško začal byť problém? partnerka pribrala, má strie? Málo sa o tom hovorí, ale stáva sa to... Môj sa mi až v 7 mesiaci priznal, že ho sex nebaví lebo mu je to proste divné keď vie, že vnútry je naše bábätko. Tak sme to riešili tak, že sme skúšali všetko iné len nie napriamo. Fungovalo to bravúrne :) ale najprv ako som spímanala treba pomenovať problém...

erik

05. 04. 2018

nemate s tym problem, ze vas zeny sexualne nepritahuju v tehotenstve? ja s tym mam dost problem

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ