Kedy je najlepšie mať sex

Kategória: Sex a erotika

Pozrime sa teraz na túto otázku z každej strany. Niekomu hneď napadne, kedy na to v novom vzťahu, iného čas počas dňa, ďalšieho možno deň. Všeobecne, by sme ale mohli povedať jedno. Sexovať treba čím skôr. Divné, nie? Ale je tomu tak.

Najlepší čas na sex je ráno

Podľa hodnoverných výskumov je preukázané, že najlepšie sexuálne chute majú obaja partneri okolo šiestej hodiny rannej. Vysvetlené trochu komplikovanejšie, naše vnútorné hodiny, ktoré riadia libido, sú nastavené inak u mužov ako u žien a existuje iba jedna hodina kedy libido máme obaja na rovnakej úrovni. A to je presne o šiestej hodine rannej. Predstava skorého vstávania nemusí byť príjemná. O rannej aróme z úst, ani nehovoriac. Ale čo tak začať deň o trošku skôr? V spoločnej sprche, menším šantením a dráždením? Netreba mať veľkú fantáziu, aby sme si domysleli, kam to bude smerovať. Začať deň sexom, nám pomôže nabiť telo energiu, nastaviť pozitívne myslenie a aj upršané ráno bude hneď krajšie.

Kedy začať so sexom vo vzťahu

Vo vzťahu to funguje tiež na rovnakom princípe. Čím skôr, tým lepšie. Viete si predstaviť, že by ste mali mať sex až po svadbe? Romantiku bokom, berme realitu. Máte prvý sex počas svadobnej noci a zistíte, že obom sa páči niečo úplne iné. Tieto želania sa ešte časom budú meniť, no ak vaša partnerka bude odmietať sex a vy ho budete hľadať niekde inde, vzťah sa rozpadne a roky strávené v takomto zväzku sú premrhané. Ak sa vám nepozdáva myšlienka sexu na prvom rande, urobte to tradične. Nepísaným pravidlom je sex po treťom rande. Ak je teda všetko v poriadku a objekt záujmu má záujem o niečo viac, neváhajte skočiť spolu do postele a poriadne si to užiť. Nikdy nezabudnite na to, že sex je vo vzťahu nesmierne dôležitý, určuje viac, ako si myslíte. Sex nás aj zbližuje a robí šťastnými, nie je preto žiaden dôvod ho odmietať. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ