Môže sex liečiť?

Kategória: Sex a erotika

Kvalitný sexuálny život nám rozhodne pomáha hlavne, čo sa týka celkovej pohody a uvoľnenia. Určite to poznáte aj vy. Po milovaní so spriaznenou osobou sa hneď lepšie spí a ráno máte skvelú náladu. Mohli by sme povedať, že chemické reakcie, ktoré sa pri pohlavnom styku v našom tele udejú, spôsobujú pocit omámenia a eufórie a nadmerné fyzické vyťaženie nás unaví a spí sa nám lepšie. Všetko by to bola pravda. Tu však ide o čistý sex a nie o milovanie.

Skutočné milovanie lieči

Skutočné milovanie a orgazmus pri milovaní s osobou, na ktorej vám skutočne záleží je hlavne o emóciách. Tieto emócie sú pre nás ako živá voda, ktorá nás dokáže uspokojiť a na druhý deň po nočnom milovaní dobre naladiť, nech už sa chystáte na čokoľvek.

Nech už sa pozeráme na sex alebo milovanie z akéhokoľvek pohľadu, je dobré ak ho máme pravidelne a v dostatočnej miere. Z čisto zdravotného hľadiska sa dá povedať, že je to všeliek na viaceré ochorenia.

Nie nadarmo sa hovorí, že ak vás trápi horúčka, prechladnutie či chrípka, je treba sa vypotiť na cudzom tele. Reálne to aj pomáha. Z čisto fyzického hľadiska sa pri milovaní oveľa viac zapotíme a pri potení zo svojho tela vyplavujeme škodlivé látky ako pri ničom inom. Vďaka tomuto efektu sa liečenie urýchľuje bez ohľadu na to, či užívame nejaké iné lieky alebo nie.

Takže odpoveď na našu otázku, ktorú sme si položili hneď na začiatku, či môže sex skutočne liečiť je „určite áno“ a to nielen v jednom smere, ale hneď v niekoľkých. Dobrá nálada a psychika v optimálnom naladení. To všetko a omnoho viac vám dáva dostatočný a kvalitný sexuálny život. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ