Ako byť tým najlepším milencom

Kategória: Ako na ženu

Každý muž chce byť tým najlepším borcom v posteli, ale nie každému sa to podarí. Veľa z tých takzvaných dokonalých milencov, má akurát poriadne podrezaný jazyk a týmto pojmom sa hrdo nazvali sami.

Skvelý milenec miluje milovanie

Byť skvelým milencom, či partnerom nie je iba o nafúkanosti a veľkom egu, ale aj o pozitívnom vzťahu k milovaniu a hlavne k ženám, ktorým viete dať úplne všetko. Základným pravidlom, ktoré by ste si mali zapísať a nikdy naň nezabudnúť je to, že základom všetkého, je mať rád milovanie a vedieť sa pri ňom dokonale odviazať. Pokojná myseľ, ktorú nezaťažujú žiadne ťažkosti bežného dňa, dokáže urobiť zázraky v posteli. Pravdaže ale nesmieme zabúdať na pevný pohlavný úd. Tu neplatí otrepané pravidlo o veľkosti, ale skôr platí to, že ak viete čo máte robiť, stačí vám aj menšia výbava.

Ideálny milenec podľa žien

Aký by mal byť podľa žien ideálny milenec? Všeobecne sa ženy zhodujú v tom, že najviac ich vzrušuje muž, ktorý vie čo robí, vie ako to má robiť a sám sebe verí. Ženy milujú mužov, z ktorých srší sebavedomie, ktoré je sexy. Ako sme písali vyššie, do postele nepatria žiadne negatívne myšlienky, či premýšľanie nad problémami bežného, pracovného života. Musíte sa vedieť odreagovať a dať žene to, čo presne potrebuje a vyžaduje. A čo to je? Odpoveď je jednoduchá - vášeň. Nič nie je lepšie a vzrušujúcejšie pre ženu, ako vášnivé milovanie plné bozkov, nespútaných dotykov a po akte krásne pritúlenie a pohladenie. Počas milovania by ste nemali zabúdať aj na uspokojenie svojej partnerky, ktoré by malo byť na prvom mieste. Počúvajte ju ako vzdychá, pozorujte ju ako sa pohybuje a prispôsobujte sa tomu. Je krásne, keď žena vyvrcholí bez toho, aby v posteli niečo musela sama robiť. Do správnej nálady ju viete priviesť sýtou predohrou, ktorá by však nemala trvať dlhšie ako celkový styk.

Predohra musí zahŕňaťbozkávanie, maznanie, dotyky po celom tele a to hlavne v citlivých erotogénnych zónach. Najcitlivejšie sú miesta na vnútorných stehnách, ktoré môžete dráždiť jemne, končekmi prstov alebo špičkou jazyka. Druhým citlivým miestom sú laloky uší, ktoré tiež dráždením vedia vašu partnerku priviesť do extázy. Nezabúdajte sa venovať týmto citlivým zónam, sú veľmi dôležitým bodom počas ženskej predohry. Ak dostanete chuť ísť hneď na vec, dajte si chvíľu čas. Podľa žien je dobrý milenec zdržanlivý a venuje sa predohre, ale aj styku intenzívne. Jednoducho povedané, nerobí nič bezhlavo a nepremyslene. Počas styku tiež nerobte niečo, čo partnerka nemá rada. Len ju tak odradíte od ďalšieho stretnutia s vami.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ