Typy žien, na ktoré ste určite už niekedy narazili

Kategória: Ako na ženu

Premýšľali ste niekedy nad tým, aké typy žien nájdete alebo lepšie povedané, na aké ste už narazili alebo ste s nimi boli dokonca vo vzťahu? Dnes vám preto prinášame malý prehľad typov žien a ich charakteristiky.

Typy žien podľa správania

Pani dokonalá

Žena, ktorá je nesmierne krásna, má rada humor, neháda sa, má rada sex a ešte je aj vyrovnaná. Pre muža na prvý pohľad dokonalý ideál, ale často to má celé iný koniec. Nie je to vôbec vhodná polovička pre muža, ktorý hľadá ženu, ktorá bude denne vysedávať pri sporáku, variť mu a čakať ho celý deň doma. Pani dokonalá je moderná žena, ktorá má rada slobodu, rovnoprávnosť a na všetko ide priamo. Je to dokonalá polovička pre muža, ktorý hľadá oporu, ale aj kamaráta v jednom.

Pani najmúdrejšia

Ak hľadáte partnerku, ktorá bude ako vaša nemilosrdná matka, ktorá vás za každú maličkosť upozorňuje a poučuje, ste na správnom mieste. Tieto ženy majú veľkú potrebu všetko okomentovaťa ohundrať s tým, že ony by to určite zvládli lepšie. Vhodný typ pre mužov, ktorí sa cítia, že potrebujú niekoho, kto sa o nich bude starať a často ich aj poučovať. Ostatným radíme, dajte ruky preč a utekajte, čo vám nohy stačia.

Pani hádavá

Niečo podobné ako typ vyššie, v tomto prípade však nejde o porovnávanie, či poučovanie, ale hľadanie si dôvodov na hádku. Žena, ktorá vždy musí mať posledné slovo v hádke, za každých okolností si dokazuje svoju pravdu a chytá partnera za slovíčka pri hádke. Otvorene povedané, najhorší typ, aký môže byť. Ničí dobrú náladu a okrem frflania nič neponúka.

Sexuálna divoška

Dokonalá žena pre nezáväzné úlety, či ako milenka. Ako dlhodobá partnerka sa nehodí, kvôli jej nesmierne silným chutiam, ktoré ju ovládajú. Býva často neverná, máva veľa mužov naraz. Odporúčame ju iba ako milenku, či krátkodobú záležitosť. Nič vážnejšie. Veď predsa, ktorý muž chce mať sex s tou istou ženou často?

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ