Ako sa na verejnosti diskrétne naladiť na sex od hlavy až po päty

Kategória: Ako na ženu

Či už ste vonku v bare s priateľmi alebo sa chystáte do práce verejnou dopravou, vyrovnať sa s pocitom bez pozornosti vášho chlapa môže byť mimoriadne silné. Nie je nič vzrušujúcejšie ako zakázané ovocie, ktoré v danom momente nemôžete mať.

ako na diskrétny sex

Chytiť sa však intímnych partií pred ľuďmi, či to vidia alebo nie, nepatrí medzi najsilnejšie ťahy v arzenáli zvádzania. Na tele je nespočetne veľa nervov, ktoré stimulujú pokoj ale i vzrušenie. Také, ktoré sú s normami s etiketou, nenápadné, no rozprúdia vaše chute na sex. Mnoho z dotykov sú bežných, no nervy sa postarajú o vzrušenie a aj neverbálnou komunikáciou si viete povedať, čo s partnerkou plánujete po stretnutí, večeri či práci.

Hranie sa s vlasmi

Preplietať prsty medzi vlasmi je pre mnohé ženy vzrušujúce a príjemné. Cítia jemné šteklenie a ťahanie, pri ktorom môžu začať myslieť na nežný sex s vami.

Ušné lalôčiky

Keď do nich šepkáte, naskakuje človeku husia koša. Môžete sa trochu pohrať s jej vlasmi a potom jej palcom a ukazovákom jemne masírovať ušný lalôčik. Jemné potiahnutie môže byť veľmi stimulujúce.

Zátylok

Váš bozk na tomto mieste dokáže žene podlomiť kolená. Je teda logické, že masírovanie oblasti, ktorá nesie množstvo stresu, jej môže jemným tlakom pomôcť uvoľniť sa a otvoriť dvere pre vzrušenie. Môžete ho tiež jemne pohladiť prstami, aby ste podráždili jej zmysly.

Zadná strana lakťa

Ľudia si neuvedomujú, že ide o erotogénnu zónu , ale krúživými pohybmi si trieť lakeť a mierne potiahnuť časť prebytočnej kože môže byť príjemné. Len sa snažte nepriplížiť sa za ním, aby ste sa vyhli rane do tváre.

Predlaktie

Pohladenie predlaktia často vyvoláva husiu kožu, ktorá dokáže zatriasť celým telom. Na hladenie použite končeky prstov a jeho reakciu môžete sledovať nielen na koži, ale aj na tvári.

Spodná časť chrbta

Niet pochýb o tom, že toto je horúca zóna pre ženy. Dotýkať sa spodného chrbta, hladkať ho či masírovať je skutočným vzrušením pre každú ženu. Nehovoriac o tom, že je nebezpečne blízko jej zadku. Nechajte svoje prsty prechádzať okolo jeho krížov alebo tam zotrvajte len pár sekúnd, aby ste ju vzrušili.

Hravé nohy

Či sedíte v reštaurácií alebo na rodinnom obede, pod stôl nevidí takmer nikto. Opierajte sa vašimi nohami o nohy partnerky, prechádzajte jej po lýtkach či chodidlách a ona bude hneď vedieť, čo sa po večeri bude diať.

Naladení na sex? Už vám k nemu chýba iba jedna vec. Tabletky Merlix Perfektum vám zaručia sex rovnako dlhý ako diskrétne dráždenie na verejnosti. Zlepšia vašu sexuálnu výdrž, zintenzívnia orgazmus a oddialia ejakuláciu. Užite si sex naplno, aby ste potešili vás i vašu partnerku.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ