Maskovanie nevery

Kategória: Vzťahy

Nevera je jedným zo základných námetov románov, filmov aj divadelných hier, napriek tomu v nej môžeme nachádzať stále niečo nové. Možno niečo napovie aj tento článok venujúci sa tzv. zatĺkaniu. Vieme predsa, že pri nevere je zatĺkanie základnou obranou.

Neveru mnohí ľudia odsudzujú, dokonca aj tí, ktorí sa jej dopustili a aj dopúšťajú. Je to preto, že niekedy si to ani neuvedomujú a sexuálny styk s inou osobou za neveru nepovažujú. "To je niečo iné, to je iné," hovoria. Ale čo je v tomto prípade nevera? To budeme riešiť inokedy, vrátime sa k tomu, ako ju maskovať.

Všeobecne o nevere

Neveru môžeme vidieť všade okolo seba. Stačí sa len pozorne pozerať na správanie ľudí. Niektorí, ktorí na seba predtým nepovedali pekné slovo, sa teraz na seba usmievajú, lichotia si. U susedov je počuť do noci rozhovor a smiech, keď manžel odišiel s kamiónom do zahraničia a podobne. V tomto prípade nie je na nás, aby sme pátrali. Dokonca sa ani neodporúča rodičom, aby v tomto prípade zasahovali. Riešenie je len na aktéroch, teda oboch partneroch a dotyčnej tretej osoby do trojuholníka.

Základná je prevencia

Prevencia pre neveru je základnou podmienkou pre jej utajenie. Je potrebné začať so zmenami v našom živote postupne. Veľké zmeny sú veľmi nápadné. Začneme napríklad občas neskôr chodiť z práce, niekedy ideme aj cez víkend. Doma je potom potrebné polamentovať, že šéf si toho neustále viac vymýšľa a že nás snáď vyšle aj na školenie niekam ďaleko. Dokonca je dobré aj občas večer odbehnúť do práce. Popri tom je možné si vymyslieť nejakú spolupracovníčku. To keby sme vo vrecku zabudli nejakú ženskú súčasť oblečenia či kozmetiku. Opäť pripomíname, že s tým musíme prichádzať postupne, aby sme neveru dobre zamaskovali.

Výhovorky

Predchádzajúci odsek dáva plno rád na výhovorky. Všeobecne základná je ale veta: "Ty žiarliš?". Za to by sa mal každý trochu hanbiť. Ale dobré je ešte zaútočiť s nejakou vecou na druhého partnera. Stará múdrosť totiž hovorí, aby sme neboli vypočúvaní, pýtajme sa sami. Preto ihneď, ako začne partner s nejakou pripomienkou, zaútočte so svojimi otázkami. Prečo si ty včera prišiel/prišla neskoro, s kým si bol/bola popoludní a podobne. Je to síce neslušné, ale pre záchranu manželstva niekedy nutné.

Partnerský vzťah

Pre maskovanie nevery by sme nemali zásadne meniť vzťah so svojím riadnym partnerom. To bude asi najväčší problém, pretože najmä ženy sú na toto veľmi pozorné a vnímavé. Môže nás prezradiť nový parfém, ale na to máme tú spolupracovníčku, ktorá nás občas zo srandy navonia. Sú tu iné vlasy na odeve a nedajbože tzv. cucflek, teda krvou podliate miesto po vrelom bozku na krku.

Kamaráti

Veľmi dobrý je kamarát/kamarátka, ktorí nám vždy poskytne alibi, ale musíme sa s nimi dohovoriť vopred. Treba hovoriť rovnako, najlepšie je ho ale zaučiť tak, aby niečo priznal, ale potom začal s tým, aby náš partner nežiarlil, že vie, ako ho milujeme a že by sme sa nevery na ňom nikdy nedopustili a že on na to tiež dohliadne .

Neveru možno zamaskovať ľahko, zlú erekciu už nie. Ak vás trápia intímne problémy, môžete im predísť s prípravkom MerliX.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ