Prečo je téma sexu niekedy ako tabu

Kategória: Sex a erotika

Ťažko povedať prečo je hovorenie o rôznych sexuálnych praktikách, polohách, či pomôckach doslova tabu a ak predsa len niekto dovedie rozprávanie na túto tému, tak sa všetky pohľady stretnú v odsudzujúcom naladení. Možno práve z tohto dôvodu sa mnohé páry uspokoja s jednou polohou misionára a čudujú sa, čo všetci na sexe a milovaní vidia, veď to nie je nič extra.

Sex je prirodzená vec

Možno by bolo dobré keby sme sa vrátili ku koreňom sexuality a nehanbili sa za to, čo je úplne prirodzené. Veď vďaka milovaniu vzniká nový život a koniec koncov je to aj mimoriadne prijemné. Tak prečo je to taká odmietaná téma?

Všade sa dočítate o tom, že skutočne dobré príjemné milovanie spája dlhoročné páry do pevných vzťahov a to, aby si navzájom "sadli" hlavne v tomto ohľade je mimoriadne dôležité. Ak s týmto tvrdením súhlasíte aj vy, nehanbite sa o tom hovoriť a určite natrafíte na niekoho, s kým sa budete vedieť podeliť o cenné skúsenosti, ktoré aj do vášho vzťahu môžu priniesť niečo nové. Niečo, čo ho obohatí a dodá mu opäť nové korenie. Spoločne prežité intímne chvíle môžu byť intenzívnejšie a ešte zaujímavejšie prežité striedaním rôznych polôh, okorenením sexu inými metódami a niečo také vie dvoch ľudí ešte viac spojiť. Vzťah tak silnie a jeho rozpad je nepredstaviteľný. Je teda nezmysel tváriť sa, že sex je niečo, o čom by sa nemalo veľmi hovoriť. Nesmie to byť tabuizovaná téma, aj keď samozrejme to nie je téma, ktorá by patrila do bežných debát v spoločnosti. 

Hovoríme o tom, čo máme radi v jedle, v športe, v obliekaní a v mnohých iných veciach, tak prečo by sme sa mali obmedzovať a nehovoriť o tom, čo sa nám skutočne páči v sexe. Je to jedna z najprirodzenejších vecí . Bez sexu by predsa nebol ani sám život. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ