Prečo je téma sexu niekedy ako tabu

Kategória: Sex a erotika

Ťažko povedať prečo je hovorenie o rôznych sexuálnych praktikách, polohách, či pomôckach doslova tabu a ak predsa len niekto dovedie rozprávanie na túto tému, tak sa všetky pohľady stretnú v odsudzujúcom naladení. Možno práve z tohto dôvodu sa mnohé páry uspokoja s jednou polohou misionára a čudujú sa, čo všetci na sexe a milovaní vidia, veď to nie je nič extra.

Sex je prirodzená vec

Možno by bolo dobré keby sme sa vrátili ku koreňom sexuality a nehanbili sa za to, čo je úplne prirodzené. Veď vďaka milovaniu vzniká nový život a koniec koncov je to aj mimoriadne prijemné. Tak prečo je to taká odmietaná téma?

Všade sa dočítate o tom, že skutočne dobré príjemné milovanie spája dlhoročné páry do pevných vzťahov a to, aby si navzájom "sadli" hlavne v tomto ohľade je mimoriadne dôležité. Ak s týmto tvrdením súhlasíte aj vy, nehanbite sa o tom hovoriť a určite natrafíte na niekoho, s kým sa budete vedieť podeliť o cenné skúsenosti, ktoré aj do vášho vzťahu môžu priniesť niečo nové. Niečo, čo ho obohatí a dodá mu opäť nové korenie. Spoločne prežité intímne chvíle môžu byť intenzívnejšie a ešte zaujímavejšie prežité striedaním rôznych polôh, okorenením sexu inými metódami a niečo také vie dvoch ľudí ešte viac spojiť. Vzťah tak silnie a jeho rozpad je nepredstaviteľný. Je teda nezmysel tváriť sa, že sex je niečo, o čom by sa nemalo veľmi hovoriť. Nesmie to byť tabuizovaná téma, aj keď samozrejme to nie je téma, ktorá by patrila do bežných debát v spoločnosti. 

Hovoríme o tom, čo máme radi v jedle, v športe, v obliekaní a v mnohých iných veciach, tak prečo by sme sa mali obmedzovať a nehovoriť o tom, čo sa nám skutočne páči v sexe. Je to jedna z najprirodzenejších vecí . Bez sexu by predsa nebol ani sám život. 

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ