Sex v iných krajinách

Kategória: Sex a erotika

Cestovať naprieč svetom, milovať sa so ženami z každej krajiny. Kto by o niečom takomto nesníval. Každý muž túži po tom, aby okúsil a porovnal ženy z odlišných národností. Ale aj tu je nevyhnutné dávať si pozor. Iný kraj, iný mrav. Prečítajte si náš článok, pomôže vám vyhnúť sa problémom v zahraničí.

Povolená hranica veku pri sexe

Sex v 12 rokoch? Prečo nie? V stredoveku tento vek neznamenal nič pohoršujúce. Mladí ľudia alebo deti, keď máme byť presnejší mali v tom období ideálny vek pre uzatváranie manželstiev. Vydávali sa, ženili a dokonca mali aj prvých potomkov. Zaujímavé je, že táto nízka hranica doteraz platí pre Holandsko, Belgicko a Luxembursko. Veková hranica 13 rokov je stanovená v Španielsku. O rok staršie dievčatá, teda 14 ročné môžu súložiť v Bulharsku, Rakúsku a Chorvátsku.

Sex až od 18 rokov je zákonom stanovený vo viacerých krajinách Európy. Táto hranica je stanovená v Turecku, ale aj v Malte. O rok skôr, teda od 17. roku života si to mládež vychutnávať v Írsku a na Cypre.
                                           

Veková hranica ako u nás a to 15 rokov je v krajinách: Grécko, Dánsko, Francúzsku, Česko. Ak sa pýtate, čo to vôbec celé znamená, vysvetlíme vám to nasledovne. Ak má napríklad dospelý muž sex s dievčaťom pod 15 rokov, bezohľadu na to, či sa slečna podvolila dobrovoľne, má celkom slušný nábeh skončiť za mrežami. Ak však majú sex dve osoby pod 15 rokov, zodpovednosť za ich čin prechádza na rodičov, ktorí tiež môžu skončiť vo väzení.

A nakoniec ešte jedna zaujímavosť. Nemecko má komplikovanejšie pravidlá, čo sa sexuálneho styku týka. Sex so 14-ročnou slečnou môžete mať IBA ak máte pod 16 rokov. 16 ročná slečna môže mať sex IBA so 16 ročným. A keď dosiahne vek 18 rokov je to už úplne jedno.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ