Ktoré afrodiziaká vážne fungujú

Kategória: Zdravie a erekcia

Momentálne kolujú po internete veľké množstvá textov, v ktorých sa odporúčajú tie, či tamtie afrodiziaká, ktoré zaručene fungujú. Aká je ale skutočná pravda? Ktoré z nich reálne fungujú a ktoré sú iba babskými rečami? Dnes sme vám preto pripravili malý prehľad overených afrodiziák, ktoré zaberajú na každého.

Za afrodiziakum sa považuje každý pokrm alebo nápoj, vďaka ktorému máme zvýšenú chuť na milovanie. 

Najznámejšie účinné afrodiziaká

Zázvor

Kto by tento aromatický a liečivý koreň nepoznal. Stretávame sa s ním hlavne v podobe čajov pri nachladnutí, či bolestiach hrdla. Málokto však vie, že zlepšuje aj chuť na milovanie. Dokazuje to aj veľa rôznych štúdií, či testov na dobrovoľníkoch po celom internete. Ale aj tak sme urobili malý test a vyskúšali tento zázračný koreň na vlastnej koži. Každé ráno a večer sme si pripravte čaj do väčšej šálky. Ošúpte a následne nastrúhajte menší zázvor, zalejte horúcou vodou, nechajte postáť 15 minút, ochuťte citrónom a malou lyžičkou medu. Už po troch dňoch pocítite akési zlepšenie, nielen svojej erekcie, či chuti do milovania, ale ustúpia aj prípadné ochorenia (zázvor má veľmi silné antibakteriálne účinky). Musíme povedať, že toto afrodiziakum funguje skvele.

Čokoláda

Niekedy sa jednoducho oplatí darovať čokoládu svojej partnerke. Nebojte sa, že priberie. Bude mať akurát nesmierne zlepšenú náladu a chuť na milovanie. Prečo tomu tak je? Odpoveď je jednoduchá, kvôli kúzelnej látke, ktorú čokoláda obsahuje. Ide o fenylatylamín. Spomínaná látka zvyšuje chuť na sex a taktiež zlepšuje celkovú náladu (nie z vtipu ženy jedia toľko čokolády pri zlej nálade). Toto afrodiziakum funguje hlavne na dámy, ale má malý účinok aj na nás mužov. Najlepšia je horká. Keď ju ale nemáte radi, skúste klasickú mliečnu čokoládu.

Morské plody

Morské plody nie sú len skvelou pochúťkou, ale podporujú aj chuť do milovania. Taktiež sme ich odskúšali na vlastnej koži a musíme povedať, že fungujú úžasne. Pozvite svoju nežnú polovičku na večeru, kde sa budú servírovať ustrice, či kalamáre. Už o polhodinu na to uvidíte, že má akosi väčšiu chuť sa túliť a maznať. Jednoducho super, odporúčame!

Ak chcete ísť na istotu aj vy a nechcete pri sexe zlyhať, zaobstarajte si tabletky MerliX PERFEKTUM. Vezmite ich približne hodinu pred očakávaným sexom a váš výkon v posteli bude pre partnerku nezabudnuteľný. 

Diskusia

djiks

09. 04. 2018

mne nejak nic z tych tzv. afrodiziak nezabera :D

Martin

29. 03. 2018

Cokolada nic moc, ale dobra je skorica alebo zensenovy caj ;)

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ