Ktoré afrodiziaká vážne fungujú

Kategória: Zdravie a erekcia

Momentálne kolujú po internete veľké množstvá textov, v ktorých sa odporúčajú tie, či tamtie afrodiziaká, ktoré zaručene fungujú. Aká je ale skutočná pravda? Ktoré z nich reálne fungujú a ktoré sú iba babskými rečami? Dnes sme vám preto pripravili malý prehľad overených afrodiziak, ktoré zaberajú na každého.

Za afrodiziakum sa považuje každý pokrm alebo nápoj, vďaka ktorému máme zvýšenú chuť na milovanie. Poďme sa teraz spolu pozrieť na tie, ktoré sme otestovali na vlastnej koži.

1.Klasika - Zázvor

Kto by tento aromatický a liečivý koreň nepoznal. Stretávame sa s ním hlavne v podobe čajov pri nachladnutí, či bolestiach hrdla. Málokto však vie, že zlepšuje aj chuť na milovanie. Je nemálo štúdií, či testov na dobrovoľníkoch  snáď po celom internete. Ale aj tak sme urobili malý test a vyskúšali tento zázračný koreň na vlastnej koži. Každé ráno a večer sme si pripravili čaj do väčšej šálky - ošúpete a následne nastrúhate menší zázvor, zalejete horúcou vodou, necháte postáť 15 minút, ochutíte citrónom a malou lyžičkou medu. Už po troch dňoch pocítite akési zlepšenie- nielen svojej erekcie, či chuti do milovania, ale ustúpia aj prípadné ochorenia (zázvor má veľmi silné antibakteriálne účinky). Musíme povedať, že toto afrodiziakum funguje skvelo!

    2.  Čokoláda

Niekedy sa jednoducho oplatí darovať čokoládu svojej partnerke. Nebojte sa, že priberie. Bude mať akurát nesmierne zlepšenú náladu a chuť na milovanie. Prečo tomu tak je? Odpoveď je jednoduchá, kôli kúzelnej látke, ktorú čokoláda obsahuje - fenylatylamín. Spomínaná látka zvyšuje chuť na sex a taktiež zlepšuje celkovú náladu (nie z vtipu ženy jedia toľko čokolády pri zlej nálade). Toto afrodiziakum funguje hlavne na dámy, ale má aj malý účinok aj na nás, pánov. Najlepšia je horká, keď ju ale nemáte radi, skúste klasickú mliečnu čokoládu.

3.  Morské plody

Morské plody nie sú iba skvelou pochúťkou, ale podporujú aj chuť do milovania. Taktiež sme ich odskúšali na vlastnej koži a musíme povedať, že fungujú úžasne! Pozvite svoju nežnú polovičku na večeru, kde sa budú servírovať ustrice, či kalamáre. Už o pol-hodinu na to uvidíte, že má akosi väčšiu chuť sa túliť a maznať. Jednoducho super, odporúčame!

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ