Tribulus Terrestris – bylina sexuálnej pohody

Kategória: Zdravie a erekcia

Príroda nám ponúka množstvo zdravých trikov či liečív, ktoré dodávajú blaho celému telu. Niet pochýb o ich schopnostiach, keď sa využívajú vo veľkom množstve už niekoľko storočí. Reč je o byline Tribulus Terrestris, v slovenskom preklade kotvičník zemný. Vcelku nenápadná rastlina so žltým kvetom ponúka v každej časti samé zlato pre mužov.

tribulus terrestris - bylina sexuálnej pohody

Kotvičník zemný je bylina používaná v tradičnej čínskej aj indickej medicíne na liečbu očných ťažkostí, opuchov, žalúdočných ochorení a sexuálnej dysfunkcie. Je známa najmä v ajurvédskej medicíne v spojení s liečbou impotencie a neplodnosti, urgogenitálnych porúch, zápalov a chronických bolestí. Na získanie jej účinných látok sú vhodné korene a plody. Steroidné saponíny a flavonidy patria medzi najväčšie zložky byliny, do značnej miery zodpovedné za potenciálny antioxidačný, protizápalový a antibakteriálny účinok.

Úprava sexuálnej dysfunkcie s kotvičníkom

Spôsobov akým kotvičník dokáže zlepšiť či napraviť sexuálnu dysfunkciu je niekoľko. Vyniká v pomoci s relaxáciou tkaniva hladkého svalstva penisu, čím sa dokáže zvýšiť prietok krvi v jeho oblasti. Je tiež skvelým impulzom pre zvýšenie libida. To je prirodzenou súčasťou každého muža a je úplne prirodzené, že jeho množstvo je časom nižšie ako bývalo.

Libido je založené na hormónoch, ktoré telo nedokáže vekom vyprodukovať v rovnakom množstve ako v mladosti. Ak ste sexuálne aktívny aj v staršom veku, no vaša túžba po partnerke nie je taká, ako bývala kedysi, ide o znak zníženej hladiny libida. Látky obsiahnuté v byline sexuálnej pohody Tribulus Terrestris vám pomôžu sa opäť naladiť na tóny vášne, chutí a sexuálnej energie.

Na to, aby vám chutilo ešte viac je potrebné si pripraviť okrem psychickej nálady aj sexuálny nástroj. Bylinu Tribulus Terrestris a ďalšie priaznivé látky nájdete v tabletkách na pevnú a dlhú erekciu Merlix Perfektum. Obsahuje až 150 mg výťažkov z kotvičníka zemného, ktorý vás prinúti milovať sex ešte viac, ako doteraz. Ďalšie prospešné látky, ako aminokyseliny, byliny a vitamíny účinkujú pozitívne na dlhšiu výdrž, spevnenie penisu, zintenzívnenie orgazmu a napokon aj na oddialenie ejakulácie. Vyskúšajte sex vo všetkých miestnostiach a polohách od výmyslu sveta s penisom v nepretržitom pozore.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ