Diskrétne sexuálne polohy pri nedostatku súkromia

Kategória: Kámasútra

Existuje niekoľko spôsobov, ako mať diskrétny sex a ešte viac dôvodov, prečo mať diskrétny sex. Príčiny môžu byť prosté. Možno ste v dome plnom ľudí alebo sú steny medzi vaším bytom a bytom vášho suseda vážne tenké. Bez ohľadu na príčinu je vaším cieľom znížiť hluk na minimum. Dôvodom tichého a diskrétneho sexu je zvyčajne miesto, na ktorom by ste nemali robiť alebo sa chcete vyhnúť situácií, kedy by vám niekto vtrhol do izby. Bez ohľadu na to čo sa deje, budete chcieť, aby veci nevyzerali či nezneli ako sex.

diskrétne polohy

Mnoho ľudí definuje „skvelý sex“ ako jediný druh sexu – obzvlášť drsný, agresívny a možno aj dobrodružný druh. Táto definícia však je však iba jedna strana mince. Pravdou je, že diskrétne sexuálne polohy môžu byť rovnako vzrušujúce ako niektoré z ich očividne dramatických náprotivkov. Snaha o to, aby bol akt trochu tichý, trochu subtílny a trochu skrytý, ho môže urobiť vzrušujúcejším, než by inak mohol byť. Tichý, intímny sex môže byť výnimočný, pretože je diskrétny!

Menej je niekedy viac

Aký je teda dôvod na to, aby ste uprednostnili diskrétnejšiu sexuálnu polohu? Chcete mať veci v tichosti. Niekedy jednoducho nemáte chuť robiť veľkú show, robiť veľa hluku alebo posúvať aktivity za vaše hranice. Sex nemusí byť extra aktívny, aby bol vzrušujúci a aby priniesol orgazmus obidvom pohlaviam. Nasledujúce diskrétne sexuálne polohy sú skvelým spôsobom, ako si sex užiť intímne a bez zbytočného hluku. V prípade, že chcete aj obyčajný sex dostať do diskrétneho stavu, vyskúšajte dráždiace ťahy, ako je zakrývanie úst partnerky pri stonaní či prihováranie sa jej.

Považujte tento druh sexu za pozvánku na prijatie inherentného, často podceňujúceho vzrušenia z diskrétneho sexu. Vyzvite partnerku, aby ste veci udržiavali tichšie, jemnejšie a nenápadnejšie. Možno narazíte na novú obľúbenú polohu – alebo úplne nový obľúbený spôsob sexu. Aby bol takýto sex pohodlný bez vzrušujúcej predohry, použite tabletky na erekciu Merlix Perfektum. Stačí jedna tabletka a váš sex bude vášnivý a dlhotrvajúci. Predĺži sexuálny styk, zintenzívni orgazmus a oddiali ejakuláciu.

Poloha Víla

Poloha víly je tichá, nenápadná a zároveň jemná. Sadnite si na stoličku, pohovku alebo okraj vašej postele. Váš chrbát by mal byť vzpriamený a nohy by ste mali mať pevno na zemi. Žena sa posadí do vášho lona chrbtom k vašej hrudi. Môže si položiť ruky na vaše nohy, aby získali stabilitu. Pohybovať sa môže hore a dole alebo kolísať dopredu a dozadu. Či tak alebo onak, skončíte s pozíciou, ktorá je rovnako jemná ako stimulujúca pre oboch.

Poloha Lenivý večer

Lenivý večer je ako sex na lyžičky, ale ešte lenivejší. Dajte sa do polohy lyžičiek, teda partnerka leží na boku a vy za ňou. Pri tejto polohe prenikáte zozadu, diskrétne a nenápadne. Táto poloha je skvelá na sex na posteli či na gauči pri filme.

Poloha Jašterica

Sadnite si na kolená na podlahu, vašu posteľ alebo iné miesto podľa vášho výberu. Postavte ženu nad vás, tvárou preč, s nohami obkročmo na oboch stranách vašich kolien a potom si podrepne, kým vám nebudete sedieť v lone. Samozrejme, existujú aj iné spôsoby, ako zaujať túto pozíciu. Tento postup vykresľuje najjasnejší obraz toho, ako by ste mali na jeho konci vyzerať. Žena zostane nohami na zemi a položí ruky na vaše nohy. Odtiaľ sa môže posúvať hore a dole alebo sa pohybovať dopredu a dozadu tak jemne a potichu , ako chce.

10 trikov ako spraviť diskrétny sex ešte diskrétnejším

  1. Využite bozky či slová namiesto stonania či kričania
  2. Stíšte vaše pohyby prikrývkami či dekou
  3. Vyskúšajte sex v stoji, bez použitia nábytku, ktorý by mohol vydávať zvuky
  4. Pustite si hudbu alebo televíziu
  5. Dýchajte zhlboka aby ste eliminovali dýchavičnosť
  6. Spomaľte, ak počujete zvuky postele či stoličky pod vami
  7. Zahrajte sa na hru ticha – kto vie byť tichší
  8. Zamestnajte ústa – zapojte do sexu polohu 69 alebo striedavé orálne uspokojenie
  9. Ak chcete byť výstredný, zakryte partnerke ústa rukou či šatkou
  10. Vezmite sa do kúpeľne a užite si horúci sex v sprche

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ