4 polohy, ktoré vám zaručia dlhšiu výdrž

Kategória: Kámasútra

Existujú páry, ktoré našli ideálne sexuálne polohy s maximálnym potešením. Stále však existuje veľa ľudí, ktorí majú so svojím partnerom menej ako hviezdne sexuálne skúsenosti. Napríklad muži, ktorí zažijú predčasnú ejakuláciu, môžu mať dilemu so svojou výdržou v posteli. Takáto neschopnosť kontrolovať svoju ejakuláciu môže byť frustrujúca nielen pre vás ale aj pre vašu polovičku. Ak sa u vás tento problém vyskytuje pravidelne, predĺženie sexuálnej výdrže je investíciou do lepšieho výkonu, zmeny polohy či úžitku doplnkov.

Čo je potrebné vedieť o predčasnej ejakulácii?

Predtým ako sa vrhneme na sexuálne polohy, je najlepšie sa dozvedieť viac o tom, čo sa odohráva vo vašom tele pri predčasnej ejakulácii. Je to stav, kedy muž vyvrcholí skôr, ako by si prial. Tento interval sa líši od človeka k človeku. Všeobecne je dané, že predčasná ejakulácia je definovaná ako dosiahnutie orgazmu menej ako minútu po sexuálnom prieniku. Pre mnohých mužov môže predstavovať zdroj zahanbenia či stresu. Mali by ste však vedieť, že tento stav je v celku bežný a stretáva sa s ním v živote 30% mužov na celom svete.

Sexuálne uspokojenie je v tomto prípade o čosi menej priaznivé, často až žiadne. Existujú však domáce aj klinické prostriedky zamerané na liečbu predčasnej ejakulácie a iných sexuálnych dysfunkcií. Jedným z takýchto prostriedkov je skúšanie nových sexuálnych polôh. Na oddialenie ejakulácie, predĺženie sexuálnej rozkoše a času s vašou polovičkou tiež môžete vyskúšať tabletky Merlix Perfektum. Problémy s predčasnou ejakuláciou dokážu potlačiť a vy si tak môžete užiť sex aj v namáhavejších sexuálnych polohách. V prípade, že chcete ísť na vec práve teraz, v nasledujúcej časti vám predstavíme vcelku známe polohy, ktoré v sebe skrývajú dlhšiu výdrž pri sexe.

polohy pre lepšiu výdrž v posteli

1. Lyžičky

V tejto polohe ležíte s partnerom na rovnakom boku a prenikáte zozadu. Pohyby v ľahu sú obmedzené viac ako pri polohách v stoji či v sede, vďaka čomu sa panva pohybuje menej a pomalšie. Práve táto poloha zabezpečí intimitu na dlhší čas a odvedie pozornosť od príliš skorého konca. Vo všeobecnosti je poloha lyžičiek vynikajúcim spôsobom, ako zabrániť mužom dosiahnuť  orgazmus príliš skoro. Pozícia však stále zahrňuje intímne dotyky a stimulujúce pohyby. Jediný rozdiel je v tom, že muži nemôžu fyzicky urýchliť pohyby panvy.

2. Kovbojka

Vždy keď má muž obmedzený rozsah pohybu, je preňho podstatne ťažšie vyvrcholiť. Pozícia kovbojky je jednou z najbežnejších sexuálnych polôh, ktorá toto kritérium spĺňa. Táto pozícia vo všeobecnosti stavia ženu na vrchol a poskytuje jej úplnú dominanciu nad vami. Je na nej, či sa bude pohybovať bokmi krúživými pohybmi alebo jemne hore a dole. Zatiaľ čo táto poloha umožňuje hlboký prienik, vy ste dosť obmedzený, pokiaľ ide o pohyb a ťahy, a to sťažuje rýchle vystupovanie. Jediné, čo môžete robiť, je sedieť a užívať si výhľad, zatiaľ čo vaša partnerka robí všetko za vás.

3. Sedenie

Ďalšou sexuálnou polohou s obmedzenou pohyblivosťou, ktorá má oddialiť ejakuláciu, je sedenie. To možno vykonať jedným z dvoch spôsobov. Buď sedíte na podlahe so skríženými nohami a partner si sadne na vás tvárou k vám alebo sedíte na stoličke a partner vám sedí v lone otočený chrbtom a pohybuje sa hore a dole. Dobrá vec na tejto pozícii je, že prienik je relatívne plytký v porovnaní s pozíciou kovbojky. Sedenie poskytuje dobrú vizuálnu rozkoš bez potreby robiť rýchle a tvrdé prírazy.

4. Misionár

Niekedy je potrebné vrátiť sa k základom, aby ste dosiahli to pravé uspokojenie. Misionárska poloha je tradičná poloha, kde je muž na žene a obaja sú otočení k sebe. Žena na spodku zdvihne svoje ruky a nohy k mužovi. Osoba na vrchole, v tomto prípade vy, máte najväčšiu kontrolu nad pozíciou. Zatiaľ čo táto poloha sa vymyká zaužívanej predstave, že na oddialenie ejakulácie je lepšia menšia kontrola, misionárska poloha umožňuje párom byť zoči-voči. To vám obom uľahčuje vzájomnú komunikáciu a pomáha vám zostať na rovnakej vlne. Je tiež uvoľnenejšia a pohodlnejšia pre obe strany, pretože nevyžaduje široké pohyby.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ