Prečo je sex na pláži taký vzrušujúci

Kategória: Sex a erotika

Jedným zo sezónnych druhov milovania je sex na pláži. Už dávno nie je určený len mladším generáciám. Celoročne to samozrejme s milovaním na pláži nejde, leda že by sme cestovali za slniečkom tam, kde je práve leto. O to viac vzrušujúca je potom skutočnosť, že sa vždy milujeme na inom mieste.

Vhodné pláže na sex

Nezabŕdajme do slovičkárenia a pozrime sa, ktoré pláže sú vhodné na sex. Po prvé je podmienkou teplota. Pláž pod snehom určite vhodná nebude. Druhou hlavnou podmienkou je podložie. Pláže môžu byť rôzne. Napríklad v Chorvátsku sa stretneme s betónovými, skalnými, kamennými, štrkovými a pieskovými, niekde sú aj pláže trávnaté. Aby sme si užili skutočne kvalitný plážový sex, máme väčšinou na mysli pláž piesočnatú. Tá je väčšinou dostatočne prehriata a mäkká, takže netlačia toľko na kolená a na iné časti tela. Na druhej strane môžeme súložiť na každej z uvedených pláži, len by sme pod sebou mali mať napríklad karimatku alebo aspoň deku.

Nebezpečenstvo sexu na pláži

Každý sex v sebe skrýva určité nebezpečenstvo, ide len o to, nakoľko sme schopní ho eliminovať. Sex na pláži predstavuje určité nebezpečenstvo, niektoré ako každý iný sex. Je to najmä možnosť obzerania, čiže voyerstva. Môže byť chcené aj nechcené, to už sa stáva. Druhým nebezpečenstvom, skôr problémom, je piesok. Ak so sebou nemáme nejakú podložku a piesok je mokrý, čo pri vode býva často, môže sa nám dostať ľahko aj na miesta, kde môže spôsobiť v lepšom prípade len ukončenie sexu. V horšom prípade môžeme mať piesok medzi zubami a ešte v horšom prípade budeme musieť činiť výplach. A nakoniec môže dôjsť trením aj k poškodeniu tkaniva.

Ďalším problémom, či len chuťovým obmedzením, môže byť slaná morská voda. Nedá sa jej pri kúpaní pri mori vyhnúť, preto sa musí počítať s tým, že naše chute najmä pri orálnom sexe budú na začiatku trochu iné ako sme zvyknutí.

Výhody sexu na pláži

Piesok je takpovediac aj nebezpečenstvom, na druhej strane by bez neho sex na pláži nemal význam. Ako bolo povedané, mal by byť prehriaty a suchý. Poddáva sa nám pod kolenami, lakťami, ale na druhej strane sa v ňom dá trochu zahrabať a možno sa potom podľa potreby odrážať nohami či rukami.

Prečo je sex na pláži vzrušujúci

Každý sme iný. Niekto miluje romantiku, trochu nebezpečenstvo, teplo, uvoľnenú morálku, pohodu, a to je asi to hlavné, prečo ľudí sex na pláži tak láka. Ak z toho je nám niečo proti srsti, asi na pláži súložiť nebudeme, ale nahota pri mori je skoro prirodzená a sex? Kto ho nemá rád, asi nemá rád ľudí. A nakoniec, keď sme na pláži, ušetríme veľa práce s vyzliekaním.

Ak vám v pohodovom sexe na pláži bránia intímne problémy, zažehnajte ich prírodným doplnkom stravy MerliX.

Diskusia

venDetta

27. 06. 2018

hlavne co najviac podloziek. vlastna skusenosti :DD

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ