Dovolenka a sex

Kategória: Sex a erotika

Ideálny čas na sex je určite dovolenka. Väčšinou je pár ubytovaný v súkromí, nemá starosti o jedlo, pracovné problémy, je ďaleko, okolo sú neznámi ľudia, takže nikto neotravuje po večeroch. Čo si viac priať? Predsa ale nemusí všetko vyjsť podľa plánu, ale je tu aj iná možnosť, a to keď vyrazíme na dovolenku sami a veríme, že si užijeme s niekým tam. Ak to bude niekto domáci, alebo niekto z iných dovolenkárov, je to už na našom výbere.

Väčšina občanov ČR a SR smeruje k moru, pretože to tu na nemáme, ale mnohé sa dajú prirovnať k dovolenke na Máchovom jazere alebo Lipně. Dovolenka pri mori má k sexu veľmi blízko, pretože tu všetci chodia v plavkách, ktoré u mnohých skôr odhaľujú, než by niečo zakryli. Hlavne mladšia generácia si užije slniečka na celom tele.

Partneri na dovolenke

More, kľud, teplo, pohoda, všetko smeruje k tomu, že si môžete užívať aj sex priamo na pláži. Sú krajiny, kde je to vlastne zakázané a je to oblasť Ázie, teda najmä destinácie, kde vládne islam. Povolené to vlastne nie je nikde, ale čo oči nevidia, srdce nebolí. Informujte sa vopred, pretože práve nachytanie policajtom priamo pri čine sa môže niekde nepríjemne predražiť, ale dokonca môže skončiť aj pobytom vo väzení. Keď sa nájde skryté miesto, môžete popustiť uzdu fantázie a zažiť romantickú chvíľu. Pozor na piesok, aby sa vám nestal v niektorých chúlostivých miestach strúhadlom. Obdobne si môžete užívať noci pod hviezdami v hotelovej bazéne, ale s tým, že môžete byť pozorovaní. Pokiaľ ste sa ešte neskúšali milovať vo vode, vyberte si radšej iné miesto, lebo voda je skôr prekážkou než pomocníkom. Pre hladké milovanie sú potrebné určité milostné tekutiny, ktoré voda vyplaví a sama ich nenahradí. Sliznica je potom háklivá a môže chytiť nejakú infekciu.

Vybavenie na dovolenku

Základnou výbavou na dovolenku by mala byť KSP (krabička sexuálnej pomoci) s olejovým alebo lubrikačným gélom, panskou ochranou, drobným robertkom alebo dildom a vreckovkou na utretie. Krabičku môžeme doplniť ďalšími vecami, napríklad masážnou hlavicou alebo dezinfekčným gélom a vaginálnym krémom. Pre súloženie na pláži odporúčame radšej karimatky, s ktorými sa menej zaboríte do piesku, prípadne na betónovom a skalnatom podloží, ktoré spríjemňujú ležanie.

Sex s domorodcami

Tu pod pojmom domorodci nemyslíme žiadne africké kmene, ale tých, ktorí sú v miestach našej dovolenky doma. Pre nich sme napríklad my domorodci v Česku či SR. Styk s miestnymi ženami je skôr vzácny, dievčatá sú v zahraničí väčšinou omnoho menej emancipované ako u nás a rodina ich viac stráži. Väčšiu nádej bude mať muž u rekreantiek. Tí sú v rozpakoch, či majú využiť "služby" miestnych alebo sa zamilujú do iného rekreanta. Tu len môžeme varovať pred mnohým nebezpečím. Pre miestnych "borcov" sú rekreantky väčšinou len lovnou "zverou", ktoré sa snažia vyžmýkať hlavne z peňazí.

To zase môže vyhovovať bohatým paničkám, pre ktoré nehrajú peniaze žiadnu rolu a ešte si môžu užívať s nejakým miestnym mladíkom. Možno skutočne v duši omladnú, ale iným výsledkom môže byť nielen prázdna peňaženka, ale aj nejaká sexuálna choroba alebo otehotnenie. To sú všeobecné nebezpečia pre všetky dievčatá a ženy, ktoré hľadajú letnú lásku, alebo do nej bez nejakého zámeru spadnú. Na dovolenke sme všetci mimo domova, ťažko si overíme, kto nám čo natáral, navyše tomu človeku nemusíme ani všetko správne rozumieť. Nechceme nikoho obmedzovať, na to v prvom rade nemáme právo, ale môžeme varovať a dať radu - dbajte na bezpečnosť, tým najjednoduchším je kondóm. Aby sme parafrázovali jeden známy citát - najbezpečnejší sex je ten, ktorý sme neuskutočnili.

Pokiaľ však pôjdete na vec, je dobré sa poistiť aj kvalitnou erekciou, ktorú dnes dokážete ľahko garantovať prípravkom ako MerliX.

Diskusia

anonymne

03. 05. 2018

neviem preco je o tom taky popuk.. piesok vsade, vsetko skriabe, clovek to este do konca dovolenky citi aj tam kde nechce :D

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ