Rýchlovky

Kategória: Sex a erotika

Niekedy na sex nie je dosť času, ale chcete si užiť. Inokedy zase nie ste práve na správnom mieste, ktoré by bolo na normálny sex vhodné a bezpečné. S partnerom ste napríklad v skúšobnej kabínke alebo vo výťahu a z ničoho nič vás premkne túžba po partnerovi. Je niekoľko možností na rýchlovku, ktoré môžete praktizovať kdekoľvek. Pocit, že vás môže niekto pristihnúť to vzrušenie len posilňuje a sex sa tak stáva o to väčšou zábavou.

Rýchlovky sú jedným druhom sexu, ktorý so sebou prináša intenzívne pocity vzrušenia a uspokojenia. Pozrime sa spoločne na niektoré typy rýchloviek, ktoré môžete praktizovať.

Typy rýchloviek

Postojačky

Typickým príkladom je sex postojačky, pričom sa stačí len zaprieť o pevnú stenu. Partner môže ženu buď nadvihnúť a ona ovinie svoje nohy okolo jeho bokov alebo druhou možnosťou je, že sa prehnutá žena opiera o stenu a partner do nej vniká zozadu. Najideálnejšie je to v lete, keď stačí partnerke len dvihnúť sukňu a nohavičky dať bokom. Ak hrozí odhalenie, šikovne sa viete obliecť a tváriť ako keby nič. Tento typ rýchlovky je ideálny vo výťahu, v skúšobnej kabínke, v kuchyni, prípadne na verejných toaletách.

Posediačky

Rýchlovka posediačky sa najčastejšie praktizuje v aute. Aj napriek tomu, že ide o obmedzený priestor, môžete si sex užiť naplno. Najlepší spôsob je na zadnom sedadle, pričom predné si posuniete dopredu, a tým sa vytvorí viac miesta pre partnerove nohy. Žena sa posadí na partnera a buď sa oprie o predné sedadlo a tým jej môže partner dráždiť klitoris, alebo ho objíme, a tým dochádza k intímnejšiemu splynutiu. Tento typ rýchlovky sa hodí aj na vystrájanie v kancelárii či vo vlaku. Opäť platí, že ideálna je sukňa, ktorú stačí žene len vyhrnúť.

Zozadu

Rýchlovka zozadu je ideálna vtedy, ak s vami v miestnosti spia ďalší ľudia. Žena je otočená k partnerovi chrbtom a on jej pomaly stiahne nohavičky alebo ich dá len bokom. Jemne, čo najpomalšie ho vsunie do partnerky. Pri tomto type rýchlovky, je potrebné byť, čo najtichšie a bez výrazných pohybov.

Extrémna rýchlovka

Ak ste odvážni a vzrušuje vás sex priamo na verejnosti, môžete ho skúsiť napríklad na koncerte alebo diskotéke. Najčastejšie je to postojačky, odzadu  a najmä nenápadne.

Diskusia

MiMi :-)

26. 04. 2018

uzitocny clanok <3

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ