Čo skúsiť v sexe

Kategória: Sex a erotika

Sex nie je iba zábava. Predstavuje aj spojenie dvoch ľudí a miestami pripomína aj vytrvalostný šport. Tak asi ako pri každom našom hobby, aj v sexe príde kríza, kedy nás to už nebude tak baviť, pretože partner už nemá záujem, resp. máme niekoho, kto nemá rád sex alebo sme už skúsili snáď všetko.

Ak dôjde na krízu, nebojte sa, nebudete sa musieť vzdať svojho sexuálneho života. Pomocou pár jednoduchých rád sa posuniete vpred a zažijete novú úroveň erotickej zábavy. To, že sex je nudný, neznamená, že vyprchala zo vzťahu láska a nemá zmysel to ďalej riešiť. Práve naopak. Aj malými zmenami docielite úplne nové sexuálne zážitky, z ktorých dosiahnete obaja dokonalé uspokojenie. Poďme sa pozrieť na pár trikov ako zlepšiť sexuálny život resp. skúsiť úplne niečo nové.

Nezabúdajte na predohru

Veľa párov na ňu vôbec nemyslí, radšej skočia priamo na vec. Takýto prístup nie je dobrý, kvalitná predohra zabezpečí, že sa partnerka poriadne vzruší, bude dostatočne vlhká a počas aktu lásky ju nahovoríte na viac, ako inokedy. Predohru nemajú radi hlavne muži, veď na čo to maznanie, túlenie a bozkávanie, keď ho tam môžeme rovno vraziť? Páni, choďte na to pekne pomaličky. Najprv partnerku bozkávajte, potom pritúľte a ide sa na to. Odvďačí sa vám!

Bozkávanie nie je iba ženskou záležitosťou

Máloktorý muž má rád dlhé a vášnivé bozkávanie. V našich mužských hlavách je zakorenené jednoducho to, že bozkávanie je akousi minipredohrou, ktorou nalákame samičku na sex. Bohužiaľ tomu tak celkom nie je. Aj bozkávanie môže byť skvelým afrodiziakom a dokonalou predohrou, ktorá sa prehupne do krásneho milovania. Bozkávajte sa pomaly, postupne rukami hladkajte partnerkine telo. Uvidíte, ako sa vám bozkávanie zapáči.

Bozkávanie krku ženy jednoducho milujú

Spomínate si na tie romantické filmy, ktoré pozerá vaša partnerka? Prineste jej niektorú zo scénok priamo do spálne. Ženy majú okrem citlivého miesta na perách aj iné miesto extrémne citlivé na dotyk. A tým je krk. Neuveriteľné, však? Každý by si myslel, že sa jedná skôr o vagínu.

Partnerku navodíte jemnými bozkami, hladkaním a obtieraním nosa do toho správneho rozpoloženia. A ak k tomu pridáte jemné živočíšne hryzkanie na krku, určite neodolá.

Pierko


Na prvý pohľad nezmysel, ale funguje to. Skúste si zadovážiť veľké, ale hebké pierko (drsné viac ublíži, ako pomôže). Jemne s ním prechádzajte po tele partnerky alebo ju nechajte nech s ním prejde po okolí vášho prirodzenia. To jemné šteklenie a dráždenie je dokonalé.

Erotické hračky

Erotické hračky nie sú už v dnešnej dobe také tabu ako v minulosti. V každej spálni nájdete aspoň jedného takéhoto malého pomocníka. Niekedy vám malý vibrátor pomôže, keď už vy nevládzete alebo urobí dokonalú obmenu počas sexu. Skvelou pomôckou je takzvaný partnerský vibrátor, ktorý má špeciálny tvar, vďaka ktorému nevypadne z vagíny a neprestajne dráždi klitoris, ale aj váš žaluď počas celého aktu. Ďalšou hračkou, ktorú musíte mať, je análny kolíček, ktorý sa dá použiť aj na iné hrátky.

BDSM

BDSM nie je iba o násilnom sexe, ale je skôr o objavovaní niečoho nového. Kto by nepoznal 50 odtieňov šedej. Každá žena blázni nad tým, niečo podobné zažiť a poriadne si to užiť. Tak prečo to neskúsiť doma? Čo vám stačí na začiatok? Vystačíte si aj s jednou šatkou, ktorou jej previažete oči, kockou ľadu a pevnou kravatou, ktorou ju zviažete. A hor sa na nové zážitky.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ