Moderné vibrátory – super sexuálny zážitok

Kategória: Sex a erotika

Vibrátor nie je iba hračkou, ktorú majú ženy ukrytú vo všetkej tajnosti v zásuvke. Myslíte si, že je ešte stale úplne tabu vo vzťahu? Práve naopak.

Vibrátor sa stáva skvelou hračkou, ktorá nielen dráždi, ale veľakrát urobí aj to nevyhnutné za vás a vy sa už, povedzme si úprimne, ani nespotíte. Momentálne nájdete rôzne typy, ktoré sa líšia výkonom, tvarom, materiálom. Dnes vám popíšeme asi najviac TOP hračky, ktoré potešia každého.

Vibrátor v tvare písmena U

Asi najznámejšou variantou je takzvaný We-ve vibrátor, ktorý je možné ovládať vďaka pohodlnému ovládaču externe a jeho tvar dokonale dráždi klitoris. To však nie je všetko. Zasahuje aj dnu do vagíny a jedná sa teda o partnerský vibrátor, ktorý poteší oboch. Vy ho cítite tiež a to dokonale. Vibrátor má niekoľko možností programov, ktoré sa odlišujú intervalmi masáže a je možné taktiež nastavovať intenzitu. Dokonca až niekoľkokrát. A to všetko bez toho, aby ste sa ho museli dotýkať. Malé diaľkové ovládanie sa postará úplne o všetko.

Zajačiky, motýliky a iné posteľné zoo

V tomto prípade nejde o partnerský vibrátor, ale svoju úlohu zohrá dokonale. Jeho jedna časť smeruje tam, kde má a tá druhá predstavuje zvyčajne niektoré zvieratko, ktoré jemne dráždi klitoris. Ženy tento typ vibrátora jednoducho milujú. Dokazuje to aj milión predaných kusov týchto zvieracích pomocníkov.

Uhorka – hebká a vodeodolná

Prečo klasický dizajn v tvare prirodzenia, keď môžete mať luxusný vibrátor, ktorý je ako kašmír na dotyk a je možné sa s ním hrať aj v sprche? Disponuje desiatimi masážnymi programami, niekoľkými intenzitami, ktoré je možné nastavovať a pritom je jeho povrch dokonale hladký, jemný a luxusný. Jeho špecifické zahnutie dráždi nie klitoris, ale bod G, ktorý leží vo vnútri vagíny. Jednoducho skvelé!

Možností je veľa, ale netreba zabúdať ani na osvedčené prsty, či jazyk. Tie sa predsa nikdy nevybijú.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ