Ako zväčšiť prirodzenie

Kategória: Zdravie a erekcia

Prirodzenie je pýchou každého muža. Radi si ich porovnávame a pýšime sa nimi. Ale čo ak nás príroda neobdarila tam dolu? V dnešnej modernej dobe je viacero možností, ako si zväčšiť prirodzenie, aj bez nutnosti podstúpiť bolestivú operáciu. Dnes si predstavíme asi najlepšie možnosti prirodzeného a bezbolestného zväčšenia mužskej pýchy.

Nástroje pre zväčšenie prirodzenia

Vákuová pumpa

O tejto možnosti ste už možno niečo aj počuli. Nebojte sa, nie je to ako keby ste penis vopchali do vysávača. Proces zväčšovania je prirodzený, postupný a hlavne bezbolestný. Vákuová pumpa je úplne bezpečná a jej ovládanie zvládne aj začiatočník. Neuveríte, ale niektorí výrobcovia sľubujú zväčšenie prirodzenia až o neuveriteľných 7 centimetrov na dĺžke a 40 % na šírke. Výsledok je pravdaže docielený pravidelným používaním. Pumpu používame tak, že ju zasunieme na penis a napumpujeme rukou. Každá pumpa má možnosť ručného pumpovania. Pred používaním vám odporúčame odstrániť chĺpky v okolí prirodzenia, zabránite tak nepríjemnému ťahaniu, ale aj možnému zachyteniu pri odkladaní pumpy. Variáciou je vodná vákuová pumpa, kde si vnútro naplníte vlažnou vodou, priložíte na penis a zvyšok vzduchu odstránite cez vrchný ventil. Podľa tvrdení výrobcov tento typ pumpy dokáže zväčšiť penis až o 8 centimetrov.

Spreje, gély na zväčšenie prirodzenia

Pre pohodlnejších pánov nájdeme aj možnosť okamžitého zväčšenia pomocou prípravkov, ktoré natierame externe. Výrobcovia tvrdia, že do 10 minút prípravok začne fungovať a vaše prirodzenie sa zväčší. Prostriedok sa má aplikovať jemnou masážou 1 až 2-krát po celej dĺžke prirodzenia. Ak túžite po ešte extrémnejšom výsledku, môžete používanie kombinovať s pumpou alebo dlhšou masážou. Nevýhodou je len dočasné zväčšenie, ktoré je dosiahnuté vďaka zlepšeniu prekrvenia v úde, ktoré spôsobuje prípravok. Ak sa zamýšľate nad touto variantou, určite skúste drahší a dermatologicky otestovaný prostriedok. Obsahovať by mal základné látky - L-arginín, ženšen a guaranu. Taký L-arginín obsahuje napríklad aj prípravok na erekciu MerliX PERFEKTUM.

Téma veľkosti mužského prirodzenia je tak stará, ako ľudstvo samé. Muži, ktorí boli obdarení, sa cítia v posteli lepšie, ich správanie je sebavedomejšie a tí, ktorí neboli obdarení sa cítia nespokojne a odmietajú sexuálne radovánky. Možno ste už počuli, že aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľká hra. Nemusíte sa teraz ale navždy skrývať pod perinu a hanbiť za svoj rozmer. V dnešnej dobe je viacero možností ako zväčšiť penis prirodzenou, bezbolestnou a dostupnou cestou. 

Návleky, krúžky

Aj opticky viete predĺžiť svoju pýchu. Skúste sa poobzerať po návlekoch. Najlepšie sú návleky s vrúbkami z vonkajšej, ale aj vnútornej strany. Dokonale dráždia a zvyšujú chuť vyvrcholiť u oboch partnerov. Ak budete v sex-shope a začnete uvažovať nad návlekom, určite kúpte ten kvalitnejší. Prečo? Pretože tie kvalitné imitujú ľudskú pokožku, sú zdravotne nezávadné (zaručene) a taktiež dokážu udržiavať teplo. Takýto návlek navodí pocit, že sa milujete úplne bez neho a pritom predĺži vaše prirodzenie aj o niekoľko centimetrov. Extrémy sú povolené, preto ak partnerka túži byť poriadne vyplnená, kúpte si návlek v rozmeroch porno hercov. Nebojte sa, návlek je vystužený, nehrozí zranenie prirodzenia.

Rozširujúci návlek

Nie, nie je to ten klasický, ako ho poznáte. Tu nejde v skutočnosti o dĺžku, ale šírku. Návlek kúpite v každom dobrom sex-shope. Je vyrobený z mäkkého materiálu. V mieste žaluďa sa nachádza otvor, čo pre vás znamená nutnosť mať kondóm pod návlekom. Výhodou je rozšírenie až o 30 %, príjemný povrch, super cena a možnosť upraviť návlek podľa potrieb. Z návleku viete odstrihnúť, predtým si ale radšej premerajte dĺžku svojho prirodzenia počas erekcie, aby ste neodstrihli príliš veľký kus.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ