Čo vôbec tie ženy chcú

Kategória: Ako na ženu

Správny muž vie jedno. Nikto poriadne nevie, ako premýšľajú ženy a preto je ťažké im dať to, čo chcú. Ak pochopíte prvú vetu tohto článku, ste vykúpený, pretože sa nebudete trápiť nad tým, že vaša milovaná partnerka nie je uspokojená, pretože vaša mama/kamarátka/sestra povedala, že ženy majú rady to, či tamto. Ak sa nebudete trápiť, budete čistejšie premýšľať a tak uspokojíte svoju partnerku viac.

Záhadná ženská logika

Poďme sa spolu zamyslieť nad ženskou logikou. Ako príklad si uveďme takú večeru, keď je u vás doma na návšteve. Otázka – čo si dáš? Odpoveď – je mi to jedno, neviem? … Potom jej vymenujete 10000 vecí, čo by to „ja neviem“ mohlo byť a ona na všetko povie NIE/NEVIEM. Aká je to logika, keď povie "Je mi to jedno" a potom jej niečo strčíte pod nos a odmietne to? Odpoveď muža je jednoduchá. To je ženská logika, ktorá sa nedá pochopiť. A tomuto je tak prakticky non stop, či už pri sexe alebo každé ráno pri obliekaní. Nebudeme si teraz uťahovať z našich jemnejších polovičiek a radšej si povieme postupne všeobecné pravidlá, ktorými naše drahé ženy/priateľky/manželky konečne uspokojíme raz a navždy.

Ak má zlý deň, nehovoriť k nej

Ach, koľko dní je takých, kedy sa zobudí a hneď je svet čierny, všakže? Nehovoriac o jej dňoch, nepodarených pracovných záležitostiach alebo počas ochorenia. Tu môžeme hovoriť o jednom pravidle, ktoré je nad zlato. Ak má zlý deň, ticho a nehovoriť! Na prvý pohľad hlúposť, ale ženy sú také. Potrebujú pokoj ak sa im nedarí. Obmeniť to viete iba tak, že jej poviete, že ju chápete a objímete ju. Nič iné neskúšať, skončilo by to nepeknou hádkou. Ako zistíte, že má zlý deň? Jednoducho! Položíte jej otázku "Ako sa máš?". A keď je odpoveď "NEVIEM!", viete, ktorá hodina odbila…

Aj keď vyzerá v tých šatách otrasne, nekritizovať, iba chváliť

Len skúste svojej drahej povedať, že v tých večerných šatách, v ktorých prišla na večeru vyzerá ako prasiatko. Zažijete peklo na Zemi. Aj keď je to pravda a jej faldíky nepekne trčia cez ramienka a zips je tak napnutý, že každú chvíľu exploduje, nikdy jej nepovedzte že je tučná! Sex až o mesiac, nehovoriac o konci prania, varenia, či masáži nôh pri TV. Ženy sú extrémne urážlivé, aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá. Nepokazte to.

Nehádajte sa, aj tak to nemá zmysel

Hádka so ženou je nekonečný príbeh a skoro nikdy nedosiahnete svoje. Niekedy sa dámy hádajú iba tak, aby sa ukľudnili. Opäť ženský nezmysel, ale je to tak. Ak opäť bude mať chuť hádať sa, usmejte sa, spýtajte sa jej priamo do očí, čo ju trápi a radšej sa porozprávajte. Hlavne sa nenechajte nikdy vytočiť.

Vždy chce vyzerať super, aj keď je to nevhodné

Ženy boli vždy klenotom vo vzťahu, veď určite ste už zazreli párik, kde krásna mladá slečinka bola spolu so starším pánom, ktorý ju mal ako ozdobu do jeho luxusného vozidla. Ženy chcú jednoducho vyzerať dokonale, upravene a krásne za každých okolností. Niekedy ale nepremýšľajú. Stalo sa vám napríklad, že ste plánovali výlet do lesa/hôr a vaša drahá si obula také vysoké topánky, že v nich ledva dvíhala nohy? Ak áno, nezúfajte, je to normálne.

Vždy ju na všetko upozornite vopred

Nenávidia prekvapenia, aj keď budú tvrdiť opak. Neznášajú tie mužské neplánované výlety, nápady a rýchle zmeny. Jednoducho  povedané, ženy potrebujú mať stanovený plán vopred a čo do neho vnikne nečakane, považujú za koniec sveta.

Podivné diéty a stravovanie

Kto by to nepoznal, jeden deň hladujú a druhý deň tlačia do seba sladkosti, kolu a mastné jedlá. My muži krútime hlavou nad týmito výmyslami, ženy to tak ale neberú. Bohužiaľ. Správny chlap navedie ženu na správnu cestu, nesprávny jej dovolí, aby sa takto ničila ďalej. 

To, že to povedala, neznamená, že je to pravda

Opäť absurdnosť, ale je to tak. Je veľa žien, ktoré jednoducho sľub neberú vôbec vážne. Nehovoriac o tom, keď jej ho pripomenieme. Často ho budú poriadne zatĺkať a zahovárať. Nenechajte to tak, klamárka a žena, ktorej sa nedá dôverovať je nočnou morou.

Ak sa fintí, podvádza

Podivné správanie, fintenie sa a nakupovanie spodného prádla neznačí nič dobré. Ak je to aj s kombináciou hladovania a maľovania sa denne pred zrkadlom, je to jasné. Takéto správanie je potrebné sledovať a ak neprestane ani po upozornení, radšej sa s ňou rozíďte. Ušetríte si tak čas, peniaze, ale aj svoju mužskú hrdosť.

Sex, aj keď na prvý pohľad ho nechce

Každá potrebuje byť uspokojená, aj keď sa na prvý pohľad môže tomu brániť. Tie nezmysly ako "bolí ma hlava, nemám náladu", nechajte úplne bokom. Nikam to nevedie. Dáme radšej kúpte milé prekvapenie, vínko a sexy prádlo. Okoreňte to milým úsmevom, objatím a ženu máte v posteli úplne ľahučko.

Každá chce darčeky, aj keď tvrdí opak

Neverte jej, keď povie, že nechce nič. Je to iba slovné spojenie, ktorým sa snaží ukázať, že vás chce, ale nechce iba darčeky, aby ste ju nebrali za nejakú lacnú dámu, či zlatokopku, ktorú si kúpite retiazkou, či topánkami. Vysvetlite jej, že ju milujete takú aká je a darčeky sú preto, lebo jej chcete ukázať, že vám na nej záleží a chcete ju mať stále pri sebe.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ