V trojici na päť spôsobov

Kategória: Kámasútra

Sex v trojke by nemal byť žiaden problém, ak ste nezadaný. Stačí si nájsť ďalších dvoch ľudí a už len ísť na to. Ale čo ak ste zadaný a túžite si ozvláštniť váš partnerský vzťah? V prvom rade by ste mali zistiť aký ma k tomu postoj vaša polovička, ale aj aký máte postoj vy.

V prvom rade sa dohodnúť

Áno, je to vzrušujúca predstava, ale treba si dávať pozor na žiarlivosť a na to, aby ste to nechceli s tou druhou alebo s tým druhým opakovane, ale už bez partnera. Najideálnejšie by to bolo s niekým neznámym, koho už nestretnete tak ľahko, bez mien a bez kontaktov.

Ak máte vo všetkom jasno a ste so svojou polovičkou dohodnutí, môžete začať. Najpreferovanejšou je ruská trojka, pretože pri tejto sa môžu ženy venovať aj sebe navzájom, nielen mužovi. Nebudeme si klamať, pre mužov je to sen, mať dve ženy, ktoré ho uspokojujú. A my vám ponúkame päť spôsobov ako na to, je len na vás, ktorý si vyberiete či vystriedate všetky alebo skúsite len niektoré.

5 spôsobov ako na sex v trojici

Prvou z možností je, keď muž leží a jedna žena je nad jeho tvárou, ktorú on uspokojuje orálne a s druhou má pohlavný styk.  Pričom sú ženy obrátené k sebe a bozkávajú sa.

Druhou možnosťou je, keď sa jedna žena s mužom vymení, ľahne si, on do nej vnikne a druhá žena ju uspokojuje orálne.

Pri tretej možnosti ženy uspokojujú muža orálne a to tak, že sa jedna venuje penisu a druhá jeho semenníkom. Ak leží žena, muž do nej vniká a druhá žena sa jej hrá s bradavkami.

Ak žena nemá problém s análnym sexom, bude jej vyhovovať aj poloha, pri ktorej muž leží, žena je k nemu otočená chrbtom a rukami sa zapiera o posteľ a on do nej vniká. Druhá žena ju rukami vaginálne uspokojuje.

Ak teda o trojke snívate tak, ako asi väčšina mužov, teraz sa už nemusíte obávať, že nebudete vedieť čo s tými dvoma ženami vlastne máte robiť. Teraz už len nájsť vhodnú adeptku, ktorá by sa k vášmu páru pridala. Alebo, ak nie ste zadaný, nájsť dve akčné ženy, ktoré vedia čo muž chce a rady experimentujú. A pre istotu, aby ste ich náhodou nesklamali a nezlyhali v tom najnevhodnejšom okamihu, zaobstarajte si tabletky na podporu erekcie MerliX PERFEKTUM a zlyhania sa báť nemusíte.  

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ