Najlepšie erotické hračky pre partnerku

Kategória: Sex a erotika

Rozmýšľate, čím potešiť priateľku? Narodeniny, meniny, výročia, Vianoce alebo Valentín. Toľko sviatkov a tak málo inšpirácii. Nemusíte však zúfať. My vám prinášame zopár super erotických pomocníkov, ktorí nielen potešia, ale splnia aj svoju funkciu.

Odporúčané erotické hračky pre ženy

Luxusný vibrátor

Ženy milujú všetko, čo je luxusné, lesklé a elegantné. Preto prišla na trh zaujímavá hračka, ktorá obsahuje v sebe zatavené kryštály od Swarovskeho. Ak chcete potešiť svoju elegantnú a náročnú partnerku, zaručene siahnite po tejto mašinke.

USB vibrátor

Nebojte sa, nejedná sa o žiaden zázrak, ktorý musíte mať stále zapojený v USB porte svojho PC. Táto hračka je dokonalá pre ženy, ktoré stále cestujú a dostanú chuť na sex takmer všade. Vibrátor má tvar (aj veľkosť) ako ženský rúž. Vonkajšia strana po odložení krytu pozostáva z USB, cez ktorý si vie slečna jej hračku nabiť. Praktické, však?

Venušine guličky

Klasika, s ktorou nič nepokazíte. Veľa mužov ale netuší, čo vôbec robia a ako to funguje. Jednoducho si ich predstavte ako guľu v guli, ktorá vibruje pri chôdzi, čo spôsobuje jemné dráždenie tam dolu. Okrem toho partnerka získa lepšie a pevnejšie svaly panvového dna, čo pocítite pri sexe. Odporúčame pozerať sa po kvalitnejších modeloch, tie lacnejšie nepekne hrkocú vo vagíne, čo nie je vôbec príjemné.

Análny kolíček a vibrátor v jednom

S touto hračkou naučíte svoju partnerku milovať análny sex, keďže jedna časť vibrátora smeruje na klitoris a druhá je zastrčená v zadočku. Obe časti jemne vibrujú, čo spôsobuje dráždenie vagíny. Nielen z vonkajšej strany, ale aj z vnútornej cez zadoček, vďaka čomu partnerka dosiahne lepšie a intenzívnejšie vyvrcholenie. Skvelá hračka, no nie?

Vy

Áno. Prečo nie? Potešte svoju partnerku a buďte jej najzvrhlejším a najpikantnejším darčekom. Pripravte jej neopakovateľný večer, na ktorý nikdy nezabudne. Môžete nám veriť, bude to pre ňu neopakovateľný zážitok a určite vám ho oplatí.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ