Ako uspokojiť ženu orálnym sexom?

Kategória: Ako na ženu

Orálny sex je pre ženy ako dezert. Milujú ho iba v prípade, že je kvalitný a dobrý. Ide o intímnu aktivitu, pri ktorej sa stimuluje genitálny orgán partnerky ústami alebo jazykom. Je to skvelý spôsob, ako vyjadriť lásku a potešenie partnerovi. Je to príležitosť na bližšie spojenie s partnerom a zažitie intímneho potešenia. Dôležité je, aby žena cítila dôveru a pohodlie s partnerom a aby sa cítila v bezpečí a pohodlne počas orálneho sexu. Je dôležité tiež komunikovať o svojich potrebách a preferenciách, aby sa zabezpečilo, že obaja partneri sú spokojní a pohodlní s tým, čo sa deje.

ako uspokojiť ženu

Je ťažké povedať, ako vníma žena, keď jej muž chce dať orálny sex, pretože každá osoba má svoje vlastné pocity a reakcie na túto aktivitu. Niektoré ženy si orálny sex vychutnávajú a považujú ho za príjemnú a uspokojujúcu formu intímnej komunikácie s partnerom, zatiaľ čo iné ženy môžu mať výhrady alebo obavy pri tomto akte.

Čas a jemnosť

Orálny sex si vyžaduje trpezlivosť a pozornosť. Je dôležité si uvedomiť, že nie je vhodné ho podceňovať alebo sa ho snažiť uskutočniť rýchlo. Ak ste sa rozhodli, že chcete partnerke poskytnúť orálny sex, treba sa na to dostatočne pripraviť a vyčleniť dostatok času na to, aby ste ju mohli rozmaznávať svojím jazykom. Ženy potrebujú, aby im bolo venované dostatok pozornosti a nežnej a citlivej starostlivosti pri orálnom sexe. Je dôležité zachovať trpezlivosť a byť ochotný venovať sa partnerke s plnou pozornosťou, aby ste ju mohli uspokojiť a vytvoriť pre ňu príjemné a skúsenosti plné rozkoše.

Ako sa správať ku klitorisu

Pri orálnom sexe je dôležité, aby sa jazyk sústredil hlavne na oblasť klitorisu, pretože je to najcitlivejšia časť ženského tela a je potrebné s ním zaobchádzať s dostatočnou opatrnosťou. Jazyk by mal byť dostatočne navlhčený slinami a pohybovať sa jemne a pomaly, aby sa zabezpečilo pohodlie a potešenie partnerky. Niektoré ženy môžu uprednostňovať kombináciu tlaku a pomalého pohybu alebo dokonca preferovať stimuláciu cez záhyby na koži namiesto priamej stimulácie. To, ako zistiť tie správne pohyby zistíte iba jediným spôsobom – komunikáciou s partnerkou. Každá žena má iný druh citlivosti a rozkoše. V oblasti vagíny je nespočetne veľa nervov, ktoré stimulujú potešenie. Niektoré sú citlivejšie, iné zas menej.

Pripojte k dielu prsty

Keď sa rozhodnete poskytnúť partnerke orálny sex, nezamerajte sa len na to, čo je príjemné pre mužov, ale skôr sa snažte zistiť, čo od vás skutočne vyžaduje žena. Napríklad hlboké hrdlo, ktoré je obľúbené u mužov, nemusí byť nevyhnutne žiadané u žien. Naopak, ženy môžu oceniť pridávanie šikovných prstov k jazyku pri orálnom sexe. Tiež môžete zaobchádzať s citlivými oblasťami ako klitoris a bod G s pomocou prstov alebo hladením stehien a zadku.

Šestoro úspešného orálneho sexu

  1. Snažte sa komunikovať s partnerkou počas orálneho sexu a počúvajte, čo hovorí. Ak vám povie, že sa jej to páči alebo že si to vychutnáva, je to znamenie, že sa jej vaše pohyby páčia.
  2. Pozorujte reakcie tela partnerky, ako sú dýchanie, stonanie alebo pohyby tela. Tieto reakcie môžu byť znamením, že sa cíti dobre a že jej poskytujete dokonalú rozkoš.
  3. Pri orálnom sexe môže muž použiť techniku "S", pri ktorej použije jazyk na vytvorenie znaku "S" na genitáliách partnerky. Táto technika môže spôsobiť príjemné pocity a zvýšiť potešenie partnerky.
  4. Môžete vyskúšať rôzne techniky, ako napríklad hryzenie, šteklenie alebo masírovanie, aby ste vytvoril nové pocity pre partnerku.
  5. Orálny sex môže byť suchý a nepohodlný, ak nie je dostatok vlhkosti. Použitie lubrikantu môže zvýšiť pohodlie a potešenie pre oboch partnerov.
  6. Ak sa partnerka po orálnom sexe cíti uspokojená a spokojná, je to znamenie, že si orálny sex s vami užila.

Objavujte a skúmajte hranice rozkoše vás a vašej partnerky vo všetkých smeroch. V prípade, že sa karta obráti a partnerka vám chce váš vynikajúci výkon oplatiť, rozhodne neodmietajte. Na dlhší čas vzrušenia použite tabletky Merlix Perfektum, ktoré zaručia oddialenie ejakulácie, vďaka čomu si užijete vynikajúci orálny sex a vaša partnerka sa pohrá dlhší čas.

Diskusia

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ