6 polôh, vďaka ktorým každá hádka prehrmí

Kategória: Ako na ženu

Máte vo vzťahu rušné obdobie, kvôli ktorému trpí aj váš sexuálny život? Skúste jednu z nasledujúcich polôh, pri ktorých dochádza k intímnejšiemu zblíženiu.

1. Anjelská poloha

Ak preferujete klasického misionára, vyskúšajte túto polohu. Na chrbát si neľahne žena, ale muž. Žena si na partnera ľahne, opierajúc sa tvárou o jeho hruď. Muž ju chytí za zadoček a riadi jej pohyby. Počas sexu si môžete vychutnávať bozky na pery a krk, prípadne slastné vzdychy do partnerovho ucha.

2. Lotosový kvet

Lotosový kvet je ďalšou z intímnych polôh, pri ktorých si vychutnávate telo toho druhého. Muž sedí so skríženými nohami a partnerka sedí na ňom s nohami ovinutými okolo jeho pásu. Muž jej pomáha pohybovať bokmi a zároveň ju môže bozkávať na prsiach.

3. V náručí

Ďalšou intímnou polohou je poloha, pri ktorej si partnerka ľahne na partnerov hrudník. Aj napriek tomu, že je žena v pozícii hore, pohyby musí určovať partner, ktorý si zároveň rukami vychutnáva ženské krivky, prípadne dráždi klitoris.

4. Zvodná zápletka

Pri tejto polohe si obaja ľahnete na bok oproti sebe. Rukami ho oviňte okolo pásu a jednu nohu dajte medzi jeho nohy a druhú na jeho nohu ako nožnice. Pri vnikaní držte partnera čo najpevnejšie. Ako aj pri ostatných intímnych polohách, aj pri tejto, môžete jeden druhého bozkávať, hryzkať, šepkať a vzdychať mu do ucha.

5. Lyžička

Žena si ľahne na bok a muž za ňu. Žena dvihne nohu a muž do nej vnikne zozadu. Partner pritom dráždi klitoris a hladí prsia, bozkáva na krku.

6. Hebká skala

Poloha hebká skala patrí ku klasikom. Partner si ľahne vystretý na partnerku a zaprie sa jej o nohy. Oprie sa o lakte a to tým, že dá ruky pod rovinu jej ramien. Žena pri tom dvíha svoju panvu hore a dole. 

Diskusia

matej

19. 04. 2018

dobry clanok

Vložte príspevok do diskusie

Merlix Perfektum

Merlix Perfektum

Tabletka pred sexom pre pevnú erekciu

24.9 EUR

KÚPIŤ

Merlix Senior

Merlix Senior

Na dlhodobé užívanie pre zlepšenie sexuálneho zdravia

29.9 EUR

KÚPIŤ